ROCS Teens Kola ve Limon Diş Macunu

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

ROCS Teens Kola ve Limon Diş Macunu

Markası : ROCS

8026

Barkod : 0

5/1
39.9 TL

8-18 yaş aralığındaki gençlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen ROCS Teens Kola ve Limon Aromalı Diş Macunu, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

ROCS Teens Kola ve Limon

ROCS Teens Kola ve Limon

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Teens Kola ve Limon

Ürün Miktarı: 60 ml

Ürün Özellikleri: 8-18 yaş aralığındaki gençlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bir diş macunudur. Dişleri çürük oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Dişi fırçalamaya başladıktan kısa süre sonra etkisini göstermeye çalışır. Dişleri uzun süre korumayı hedefler. İçeriğindeki florid konsantrasyonu yaşa uygun olarak hazırlanmıştır.

Sonuç: Okul çağındaki gençlerin dişlerini fırçalamasına yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş yapınıza uygun sertlikte bir fırça yardımıyla dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

İçerik: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Limonene, Eugenol, Cinnamal.

 

Diş fırçalama, çocukluktan edinilmesi gereken bir alışkanlıktır. Çocuk yaşlarda diş yapısı henüz tam gelişmediği için, özel içerikle formüle edilmiş diş macunları kullanmak gerekir. Ancak gençler, çocuklar için tasarlanmış diş macunlarını kullanmaktan hoşlanmazlar.

R.O.C.S. markasında çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uygun özellikte diş macunları bulunmaktadır.

 

ROCS Teens Kola ve Limon, 8-18 yaş aralığındaki gençlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bir diş macunudur. Florid içeriği yaşa göre düzenlenmiştir. AMIFLUOR® kompleksi içerir, dişleri çürük oluşumuna karşı korumaya çalışır.

Kısa süreli diş fırçalama süresinde dahi etkisini göstermeye çalışır. Dişlere uzun süreli bir koruma sunar. İçerdiği kola ve limon aroması ile okul çağındaki gençlerin severek kullanabileceği bir üründür.

 

Diş sağlığını tehlikeye düşürmemek adına, düzenli olarak fırçalamanın yanı sıra beslenme şekline ve alışkanlıklarına da çok dikkat etmek gerekir. Çok şekerli, asitli yiyecekler tüketmek diş yapısına zarar verebilir ve çürük oluşumuna sebep olabilir.

 

Diş fırçalamak, kişisel bakımın en önemli parçasıdır. Hem sağlık açısından hem de estetik açıdan dişleri düzenli olarak fırçalamak gerekir.

 

ROCS Teens Kola ve Limon Aromalı Diş Macunu, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.8026

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

ROCS Teens Kola ve Limon Diş Macunu

8-18 yaş aralığındaki gençlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen ROCS Teens Kola ve Limon Aromalı Diş Macunu, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Düşünceniz

ROCS Teens Kola ve Limon Diş Macunu