ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı

8028

Markası : ROCS

Barkod : 4607034470906

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı macun, ananas enzimi ve Nano teknoloji ile üretilmiş mikro-silikalar ve ksilitol içerir.

Daha fazla detay

32.90 TL

31.26 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 312 tupara Toplam tutarı: 0.31 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı

ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı

Ürün Miktarı: 60 ml

Ürün Özellikleri: Yetişkinlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş diş macunudur.  Dişleri 3 aşamada beyazlatmaya çalışır. Dişlere beyazlık etkisi sağlarken, zarar vermez ve diş minesini güçlendirmeyi amaçlar. Dişlerinizin sağlıkla parlamasına yardım eder. Kendinize güven duyarak gülümseyebilirsiniz. Ananas enzimi ve Nano teknoloji ile üretilmiş mikro-silikalar ve ksilitol içerir

Sonuç: Dişlerde doğal bir beyazlık etkisi sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Yemeklerden sonra dişlerin özenli bir biçimde fırçalanması gerekir.

İçerik: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan gum, Flavor, Calcium Glycerophosphate, Bromelain, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Chloride Magnesium, Titanium Dioxide.

 

Bembeyaz dişlere sahip olmayı kim istemez ki! Beyaz dişlere sahip olduğunuzda gülümsemelerinizi kısıtlamazsınız, dişlerinizi göstermekten kaçınmazsınız. Elbette herkes bembeyaz dişlerle gülümsemeyi ve konuşmayı ister.

Dişlerin istenilen beyazlıkta olmamasının çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Diş renginin yeterince beyaz olmamasının sebebi kalıtsal olabileceği gibi beslenme alışkanlıklarıyla da yakından ilgilidir. Ayrıca sigara içen kişilerin de dişlerinin yeterince beyaz olmadığını görürüz.

 

ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı, yetişkinlere özel olarak geliştirilmiş diş macunudur. Dişleri doğal rengine kavuşturmaya ve dişleri aşındırmadan beyazlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.

Üç aşamada dişlere doğal bir beyazlık sağlamayı amaçlar. İlk adımda diş plağını dişten atmaya çalışır. İkinci adımda dişleri parlatmayı amaçlar. Üçüncü adımda ise dişin sağlıklı ve beyaz görünmesini sağlarken diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur.

 

ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
07 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
kesinlikle cok başarılı
(ROCS Yetişkin Diş Beyazlatıcı)

 Report abuse