ROCS Yetişkin Sakura

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

8031

Barkod : 4607034471750

₺34,90
Vergi dahil

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz ROCS Yetişkin Sakura, diş minelerini korumaya, beyazlık vermeye, plakları temizlemeye yardımcı, floroid içermeyen diş macunudur.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

ROCS Yetişkin Sakura

ROCS Yetişkin Sakura

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Yetişkin Sakura

Ürün Miktarı: 60 ml

Ürün Özellikleri: Özellikle diş eti sorunlarına karşı geliştirilmiş bir diş macunudur. Yetişkinlerin kullanımına özeldir. Sakura çiçeği özü ve polifenoller içerir. Diş eti sorunlarında rahatlama ve yatışma sağlamaya yardım eder. Formülünde florid ve chlorhexidine maddeleri bulunmaz. Diş minesini korumayı amaçlar. Dişleri doğal renginde beyazlatmaya çalışır.

Sonuç: Diş eti rahatsızlıklarında yatışma sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Günde en az iki kez dişlerin fırçalanması önerilir.

İçerik: Sorbitol, Silica, Glycerin, Aqua, Xylitol, Prunus cerasus L. extract, Sodium Lauryl Sulfate, Flavor, Xanthan gum, Hydroxyethylcellulose, Bromelain, Calcium Glycerophosphate, Magnesium Chloride, Sodium Saccharin, Methylparaben, Eugenol, Propylparaben.

 

Diş bakımının en önemli adımlarından biri dişleri fırçalamaktır. Dişlerin düzenli olarak fırçalanması hem ağız sağlığı açısından hem de estetik açıdan önemli ve gereklidir.

Diş fırçalarken hem diş macununun hem de diş fırçasının seçimi oldukça önemlidir. Seçilen diş macununun sadece dişlere değil, aynı zamanda diş etlerine de bakım sağlaması gerekir.

 

ROCS Yetişkin Sakura, diş eti sorunlarını yatıştırmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş bir diş macunudur. Polifoneller ve Sakura özü içerir; florid ve chlorhexidine içermez.

R.O.C.S. Sakura özlü diş macunu, diş eti problemlerinde etki sağlamaya yardımcı olur. Diş etlerinde rahatlama ve yatışma sağlamayı amaçlar.

Mineraller ile diş minesini beslemeye ve korumaya çalışır.

 

ROCS markası, geliştirdiği diş fırçaları ve özellikle diş macunları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bebekler için, çocuklar için, gençler için ve yetişkinler için geliştirilmiş diş macunları bulunmaktadır.

 

ROCS Yetişkin Sakura, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş vererek diş bakımınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

8031

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

ROCS Yetişkin Sakura

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz ROCS Yetişkin Sakura, diş minelerini korumaya, beyazlık vermeye, plakları temizlemeye yardımcı, floroid içermeyen diş macunudur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16