Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

ROCS Yetişkin Sakura

8031

Markası : ROCS

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz ROCS Yetişkin Sakura, diş minelerini korumaya, beyazlık vermeye, plakları temizlemeye yardımcı, floroid içermeyen diş macunudur.

Daha fazla detay

34.90 TL

33.16 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 331 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

ROCS Yetişkin Sakura

ROCS Yetişkin Sakura

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Yetişkin Sakura

Ürün Miktarı: 60 ml

Ürün Özellikleri: Özellikle diş eti sorunlarına karşı geliştirilmiş bir diş macunudur. Yetişkinlerin kullanımına özeldir. Sakura çiçeği özü ve polifenoller içerir. Diş eti sorunlarında rahatlama ve yatışma sağlamaya yardım eder. Formülünde florid ve chlorhexidine maddeleri bulunmaz. Diş minesini korumayı amaçlar. Dişleri doğal renginde beyazlatmaya çalışır.

Sonuç: Diş eti rahatsızlıklarında yatışma sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Günde en az iki kez dişlerin fırçalanması önerilir.

İçerik: Sorbitol, Silica, Glycerin, Aqua, Xylitol, Prunus cerasus L. extract, Sodium Lauryl Sulfate, Flavor, Xanthan gum, Hydroxyethylcellulose, Bromelain, Calcium Glycerophosphate, Magnesium Chloride, Sodium Saccharin, Methylparaben, Eugenol, Propylparaben.

 

Diş bakımının en önemli adımlarından biri dişleri fırçalamaktır. Dişlerin düzenli olarak fırçalanması hem ağız sağlığı açısından hem de estetik açıdan önemli ve gereklidir.

Diş fırçalarken hem diş macununun hem de diş fırçasının seçimi oldukça önemlidir. Seçilen diş macununun sadece dişlere değil, aynı zamanda diş etlerine de bakım sağlaması gerekir.

 

ROCS Yetişkin Sakura, diş eti sorunlarını yatıştırmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş bir diş macunudur. Polifoneller ve Sakura özü içerir; florid ve chlorhexidine içermez.

R.O.C.S. Sakura özlü diş macunu, diş eti problemlerinde etki sağlamaya yardımcı olur. Diş etlerinde rahatlama ve yatışma sağlamayı amaçlar.

Mineraller ile diş minesini beslemeye ve korumaya çalışır.

 

ROCS markası, geliştirdiği diş fırçaları ve özellikle diş macunları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bebekler için, çocuklar için, gençler için ve yetişkinler için geliştirilmiş diş macunları bulunmaktadır.

 

ROCS Yetişkin Sakura, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş vererek diş bakımınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
diş eti kanamalarım azaldı
(ROCS Yetişkin Sakura)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler