Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

S Xtiva

S Xtiva markasında bulunan cinsel sağlık ürünleri ile cinsel sorunlarınıza çözüm bulabilir ve daha renkli bir cinsellik yaşayabilirsiniz. Cinsel sağlık ürünleri Gizli bir şeklide paketlenerek yine bu ilke doğrultusunda tarafınıza ulaştırılır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

S Xtiva Ürünleri

S Xtiva markasında bulunan cinsel sağlık ürünleri farklı özelliklerdeki ürün çeşitliliği ve ürünlerin etkileri ile çok beğenilerek kullanılmaktadır.

Kadınların pek çoğu cinsel olarak kuruluk sorunu yaşamaktadırlar. Kadınların bir kısmı bu sorunları için çözüm ararken bir kısmı da utanırlar ve cinsellikten soğuyabilirler.
S Xtiva markasında cinsel sorunlarınız ve cinsel hayatınızı renklendirebilmeye yardım için ürünler bulunmaktadır.

Kuruluk, ilişki sırasında kadınların ağrı ve acı çekmesine neden olur bu da kadının ilişkiden zevk almasını önlerken kadının bu durumu partnerini de etkileyerek erkeğin de partnerinden soğumasına neden olabilir.

Cinsel ilişki sırasında uyarılmayla birlikte kadınların vajinal bölgesinde cinsel ilişkiyi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için vücut tarafından sıvı salgılanır ancak uyarıcı etkisi yeterli olmadığında, partnerine karşı isteksiz olduğunda, bazı hormonal rahatsızlıkları ya da kullandığı bazı ilaçlar nedeniyle ilişki sırasında kuruluk yaşanabilir. Piyasada kuruluk sorunu için pek çok ürün bulunmaktadır.

S xtiva Kayganlaştırıcı Jel, doğal bir kayganlık ve ıslaklık hissi vermeye yardımcı olan jel, dermatolojik testlere tabii tutulmuştur ve su bazlı forma sahiptir. Etkisini hemen yitirmeyen ürün ilişki süresince yeterli kayganlık hissini korumaya yardımcı olur. Kayganlaştırıc jel Avrupa Birliği Üretim ve hijyen kurallarına uygun olarak tasarlanmış olan ürün CE sertifikasına sahiptir.

S Xctiva Ürünleri ve Fiyatları

Sxtiva Kayganlaştırıcı Jel, anal, vajinal ve oral uygulamalar için uygundur. Tat ve renk içermeyen jel yutulabilir. En önemli özellikleri ise prezervatif ile kullanıma uygun olmasıdır.

S Xtiva Çilekli Kayganlaştırıcı Jel (Strawberry Personal Lubricant Gel), kayganlaştırıcı özelliğinin yanında sahip olduğu çilek aroması ile de cinsel ilişkinize farklı bir tat katacaktır. Su bazlı olan bu ürünün yutulmasında sakınca bulunmaz.

İnsanlar doğal olarak nasıl hasta olurlarsa cinsel hayatlarında da bazı sorunlar yaşamaları son derece normaldir. Önemli olan sorunların belirlenerek uygun çözümler bulunmaya çalışılmasıdır.

Cinselliğin hayatımızdaki yeri inkar edilemez. Bu nedenle yaşanılan sorunlar partnerinizin hayatını etkiler ve zorlaştırabilir, çiftlerin birbirlerine karşı soğumalarına neden olabilir. Oysa belki de çözümsüz olmayan bir mesele hayatınız zorlaştırıyor olabilir.

Cinsel sağlık ürünleri ile sorunlarınıza çözüm bulabilir ve daha mutlu bir cinsellik yaşayabilirsiniz.

Özellikle duyuların cinsellikteki yeri çok önemlidir. Siz de partnerinizle duyularınızı canlandırarak daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Özellikle aromalı cinsel sağlık ürünleri de koku duyularınız harekete geçirerek değişik hazlar yaşamanıza yardımcı olabilir.

Turuncu Kasa’da bulunan S Xtiva markasındaki cinsel sağlık ürünleri gizli paketleme ilkesi ile paketlenir ve ürün elinize ulaşana kadar hiç kimse içinde ne olduğunu bilmez.