Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Safex

Safex, Armoni Medikal bünyesinde bulunan bir markadır. Safex markasına ait prezervatif çeşitleri, kullanıcıalr tarafından tercih edilmektedir. Cinsel yaşam ürünleri ile, tüketicilerin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır.

Safex Ürünleri

Safex, Armoni Medikal bünyesinde bulunan bir markadır. Safex, güvenilir prezervatif markalarından biridir. Safex ürünleri İngiliz standartlarına göre üretilmekte ve İngiltere’ den ithal edilmektedir. Safex, 5 farklı çeşitte ve 12 li- 3 lü kutularda satışa sunulmuştur.

Safex prezervatifler, doğal latex kauçuktan üretilmiştir. Olması gereken sertifika ve belgelere sahiptir. Kayganlaştırıcı içermektedir ve rezervuar uçludur. Safex prezervatifler, Türkiye ve uluslar arası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Prezervatif kullanımı istenmeyen gebeliklerin önüne geçmeye ve cinsel yolla bulaşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeye yardımcıdır. Korunma amacıyla her ilişkide prezervatif kullanılması önerilir. Prezervatif ile etkili bir koruma sağlamak için, prezervatif kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Çoğu prezervatif latex kullanılarak üretilmektedir. Latex maddesine alerjisi olan kişilerin latex olmayan prezervatifleri tercih etmesi gerekir.

Prezervatiflerin tek kullanımlık olduğu unutulmamalıdır. Her ilişkide yeni bir prezervatif kullanılmalıdır. Prezervatif kullanılmadan önce son kullanma tarihini kontrol etmek gerekir ve tarihi geçen prezervatiflerin kullanılmaması gerekir.

Prezervatiflerin saklanma koşulları da önemlidir. Prezervatif paketinden çıkarılırken, kesici delici alet kullanılmamaya özen gösterilmelidir. Prezervatif takılırken de dikkatli olunmalıdır. Yüzük gibi aksesuarlarla prezervatifin tahriş edilmemesine dikkat edilmelidir.

Safex Ürünleri ve Fiyatları

Etkili bir korunma sağlamak için, prezervatifin çiftler temasa geçmeden önce takılması gerekir. Boşalma öncesinde takılan prezervatiften, istenilen koruyuculuk elde edilmeyebilir.

İstenmeyen gebelikler, çiftler arasında pek çok soruna neden olabilmekte, çiftleri maddi ve manevi yönden olumsuz şekilde etkileyebilmektedir. Planlı ve istekli bir şekilde gerçekleşen gebelik ise çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirmektedir.

İstenmeyen gebeliklerin önlenmesi için çiftlerin koruyucu önlemlere başvurmaları gerekir. Bu koruyucu önlemlerden en bilineni ve yaygın olanı ise prezervatif kullanımıdır. Prezervatif kullanan çiftler, ilişkide kendilerini daha rahat hissedebilirler. Safex prezervatifleri ile cinsel yaşama renk ve güven katmaya çalışmaktadır.

Safex ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.