Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Sakal ve Bıyık Ürünleri

Sakal ve Bıyık Ürünleri

Erkeklerde ergenlik çağından itibaren yüzde görülen tüyler sakal olarak tanımlanır. Sakallar ilk çıktıklarında çoğunlukla seyrek ve daha ince tüylerden oluşur, ergenlik döneminden sonra ise gür ve daha kalın hale gelir.

Erkekler için sakal çok önemlidir. Daha küçük yaşlarda çocuklar için sakal ve bıyığın çıkması büyüme ile eşdeğer görülmektedir. Küçük erkek çocukları her zaman “benim sakalım, bıyığım ne zaman çıkacak” diye sorarlar. Sakal ve bıyık merakı erkekler de sıkça görülmektedir.

Ayrıca sakal bırakmak dini açıdan da pek çok kişi için önemlidir. Sakal Müslümanlarda sünnettir.

Bu nedenle yaşanan sakal ve bıyık kıllarında ki kayıplar erkekler için oldukça korkutucudur. En az saçlar kadar önemli olan sakal ve bıyık, bazı seyrelme, incelme gibi durumlarda sakal ve bıyık ürünleri kullanılarak güçlendirebilmek için yardımcı olunabilir.

Sakal ve Bıyık Ürünleri ve Fiyatları

Bazen sakallar ergenlikten itibaren fazla gelişmez, daha seyrek ve ince tellidir, bazı erkekler de ise bazı hastalıklar, kullanılan ilaçlar, stres gibi etkilerle dökülür ve cansızlaşır bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz sakal ve bıyık ürünleri ile daha gür sakallara sahip olabilirsiniz.

Sakal ve bıyık serumu ürünleri sakalların ve bıyığın kıl köklerini besleyerek güçlenmesine ve çoğalmasına yardımcı olur.

Sakal ve bıyık ürünleri kullanmak kıl köklerin beslemenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde yaşamış olduğunuz seyrelmeler ve cansız kıllar da güçlenme etkisi sağlayabilirsiniz.Sakal bazen farklı şekillerde kullanılır, kirli sakal, keçi sakal, bıyık, top sakal gibi farklı modellerde kullanılabilir. Erkekler tarzlarını değiştirmek ya da yüzdeki bazı kusurları gizleyebilmek için sakal modellerini değiştirirler, kadınların saç modellerini değiştirmeleri gibi erkekler için de sakal ve bıyık modelleri önemlidir.

Turuncu Kasa sayfalarında bulunan sakal ve bıyık ürünlerini uygun fiyatlarla sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim