Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Sally Hansen 2 Step Sapphire File

ZZ6009

Markası : Sally Hansen

0 Item Items

Sally Hansen 2 Step Sapphire File kullananlar tarafından yazılan yararlı yorumları okuyabilir ürünü taksitle alabilirsiniz.

Daha fazla detay

26.5 TL

Kazanacağınız puan 265 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Sally Hansen 2 Step Sapphire File

Sally Hansen 2 Step Sapphire File

Törpüler, tırnakları düzgün bir biçimde şekillendirmedekullanılır, tırnak bakımını tamamlamaya yardımcı olur. Tırnakların düzgünbiçimde kesilmesi ve törpülenmesi gerekir. Çok dipten kesilen tırnaklarda bazı rahatsızlıklar görülebilir.

Törpü, tırnağa açılı bir şekilde tutularak, kenardan ortayadoğru törpüleme yapılır. Kenarlar düzgünleşene kadar uygulamaya devam edilir. Tırnakköşeleri çok törpülenmez. Tırnakların tek yöne doğru törpülenmesi gerekir. Ayrıcatırnak kenarlarını çok derinden törpülememeye özen göstermek gerekir.

El, tırnak bakımı tıpkı cilt ve saç bakımı gibi önemli vegereklidir. Birçok kişi vücut ve saç bakımını ihmal etmeden gerçekleştirir. Ancakel ve tırnak bakımı genellikle ihmal edilir. Tırnak bakımı yapılmaz ve ihmaledilirse tırnaklar zarar görebilir. Tırnakların renginde sararmalar oluşur. Ayrıcaçatlaklar, soyulmalar ve kırılmalar da tırnağın yapısı ve görünümünde bozulmalara neden olabilmektedir.

Sally Hansen 2 Step Sapphire File

Sally Hansen 2 Step Sapphire File, safir tırnak törpüsü.

Şekilsiz tırnak ve tırnak uçları kullanımına uygundur.

Kavisli iç kısmı tırnakları kısaltmaya, dış tarafıtırnaklara şekil vermeye yardımcıdır.

Tırnakların katmanlara ayrılmaması için kenarlardan ortayatörpüleyin.

Tırnakları kısaltmaya ve şekillendirmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli:

İlk adım: Tırnağı kısaltmak veya şekillendirmek için,törpünün içbükey kısmını tırnağa tutunuz, soyulma ve kırılmaları engellemeye yardım etmek için tek yöne doğru törpüleyin. Törpüyü tırnak kenarından ortasına doğruhareket ettirin. Tırnak kenarlarını çok derinden törpülemeyin.

İkinci adım: Törpünün dışbükey kısmıyla tırnak uçlarınıpürüzsüzleştirmeye yardım edebilirsiniz.

Sally Hansen 2 Step Sapphire File, kampanyalı fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. Sally Hansen ürünleri hakkında detaylıbilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler