Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Sally Hansen

El ve tırnak bakımında öncü markalardan biri olan Sally Hansen ürünleri Amerika' da üretilmektedir. Sadece el ve tırnak bakım ürünleri değil, bacak bakım, dudak bakım, ayak bakım ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle de kadınların severek kullandığı ürünlere sahip olan marka, çalışmalarını oldukça uzun yıllara dayandırmaktadır. Siz de Sally Hansen ürünleri ile, bakımınızı tamamlayabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

Sally Hansen

Sally Hansen markası, Amerika’da en önemli tırnak ve el bakım markalarından biri olarak bilinmektedir. Kadınların el ve tırnak bakımından, yüz ve vücut bakımına yardımcı olabilecek ürünleri bulunmaktadır. Kadınların ihtiyacı olabilecek her türlü bakım ürününü hizmete sunmaya çalışan marka, tüketiciler tarafından kabul görmüştür.

Bakımlı ve güzel olmak bir bütündür. Sally Hansen markası, ürünlerini bu bilinç ile geliştirmektedir. Sally Hansen Airbrush Legs Sprey Çorap, bacaklara pürüzsüz, bronz bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Sprey formu ile kolay bir kullanıma sahiptir. Bir çok kadın bacaklarının düzgün görünmediğinden şikâyet eder. Hatta kimi zaman bu sebepten giymek istediği kıyafetleri bile giymekten vazgeçer. İçeriğindeki K vitamini ve biberiye özleri ile Sally Hansen bronzlaştırıcı bacak spreyi, bacaklarınıza kusursuz bir görünüm sağlamaya hazırdır. Farklı renk seçenekleri bulunur. Bacaklardaki leke, varis ve kıl kökleri gibi istenmeyen kusurları kapatmaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve bronz bacaklar kazandırarak; gönül rahatlığıyla etek, şort ve elbise giymenizi sağlar.

Kadınların bakımlarında önem verdikleri en önemli şeylerden birisi de el ve tırnak bakımıdır. Tırnaklar, adeta bir aksesuar gibi güzelliği tamamlar. Birisiyle konuştuğumuzda elleri dikkatimizi çeker. Sally Hansen Diamond Shine, parlak ciladır. Parlamayan oje ve çabuk kırılan tırnaklar için kullanıma uygundur. Yapılan manikürü uzun süre korumaya çalışır. Koyu renk ojelerden önce bir kat uygulanarak, tırnaktaki sararma görünümü azaltılabilir.

Sally Hansen Mucize Tırnak Serumu, tırnağın uzama süresini hızlandırmaya ve tırnağı güçlendirmeye yardımcı olabilecek bir bakım serumdur.

Sally Hansen Nail Shine Miracle, parlamayan ve çabuk soyulan ojeler için kullanıma idealdir. Ojesiz tırnaklarda parlaklık sağlar. Ojenin düzgün görünümde uzun süre kalmasına yardımcı olur. ojeden önce astar kat olarak da uygulanabilir. A, E, O vitaminleri içerir, kolay bir kullanıma sahiptir. Çantanızda taşıyabilir ve istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Her bir damla tırnak ve tırnak etlerine masaj yaparak uygulamanız önerilir.

Sally Hansen Ürünleri ve Fiyatları

Sally Hansen oje, farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Tırnakların daha pürüzsüz ve parlak görünümünü desteklemeye yardımcı olur. Oje sürmek, birçok kadının vazgeçemediği bir alışkanlıktır. Renk renk ojeler, tırnakların daha belirgin hale gelmesini sağlar.

Ellerimiz dış etkenlere karşı çok açıktır. Gün boyu suyla, deterjanla, sabunla, Güneş veya rüzgârla temas halindedir. Bu ise elleri kurutmaya neden olabilir. Sally Hansen 18 Saate Etkili El Kremi, kurumuş ve yoğun bakım gerektiren eller için çözüm sunmaya çalışan bir formüle sahiptir. Ellere nem, yumuşaklık ve ferahlık sağlamaya yardımcıdır.

Sally Hansen Perfect Manicure Kit, tırnak törpüsü, tırnak makası, tırnak eti itici ve toplayıcı, tırnak yüzeyi törpüsü ve taşıma çantası bulunur. Manikürünüzü kolaylaştırmaya çalışan malzemelerden oluşan kiti, taşıma çantası ile istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Tırnak makasını ve tırnak eti toplayıcıyı kullandıktan sonra alkol ile temizlemeniz ve manikür malzemelerinizi hijyen açısından çantasında saklamanız önerilir.

Pek çok kadın için bakımlı ve güzel olmak vazgeçilmezdir. Hatta güzelliklerini daha çok ortaya çıkarmak için makyaj yaparlar. Sally Hansen Vita C Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı Stick, daha dolgun dudaklara sahip olmanıza yardımcıdır. İçeriğinde C vitamini bulunur, dudaklarınızı beslemeye ve nemlendirmeye yardım eder.

Sally Hansen markasına ait, bakım ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim