Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici

6023

Markası : Sally Hansen

Barkod : 74170214550

0 Item Items

Ellerinizin bakımlı ve güzel görünmesinde yardımcı olabilecek Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

45 TL

Kazanacağınız puan 450 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici

Marka Adı: Sally Hansen

Ürün Adı: Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici

Ürün Miktarı: 29.5ml

Ürün Özellikleri: Yaklaşık 15 saniye gibi kısa bir sürede tırnak etlerinin kolayca itilmelerini sağlamaya çalışır. Tırnak etlerini kesmeye gerek kalmadan tırnak çevresindeki ölü deriyi gidermeye ve temizlemeye yardım eder. Kolay, sağlıklı ve pratik bir manikür imkanı sağlar.

Sonuç: Tırnak etlerine nüfuz etmeye ve itilmesini kolaylaştırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Tırnak etlerine ince bir şerit halinde sürülür ve yaklaşık 15 saniye sonra tırnak eti iticisi ile tırnak etleri nazikçe itilir. Daha sonra eller su ve sabun ile yıkanır.

Nasırlaşmış bölgede de uygulama yapılabilir. Ürünü tırnaklarınızda bir dakikadan fazla süre bekletmeyin ve sabun-su le ellerinizi yıkayın.  Haftada iki kereden fazla kullanılması önerilmez. Hassas ve tahriş olmuş bölgelere uygulama yapılmaz.

İnsanlarla olan iletişimimiz sırasında en sık kullandığımız organlardan biri de ellerimizdir. Bakımlı eller, her zaman dikkat çeker.

Ellerin bakımlı görünümünü korumak için sürekli nemli tutmak ve tahriş olmasına sebep olacak davranışlardan kaçınmak gerekir. Seçimi doğru yapılan nemlendiriciler ile eller nemlendirilebilir.

Elleri bakımlı gösteren uygulamalardan biri de manikür yapımıdır. Ancak manikür yapmaya her zaman imkânınız veya zamanınız olmayabilir. Manikürü kuaför ya da güzellik salonunda yaptırdığınızda da kullanılan malzemelerin temiz olmasına dikkat etmek gerekir.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici, ellerinizin ve tırnaklarınızın daha bakımlı görünmesine fırsat sağlar.

Yaklaşık 15 saniye gibi kısa bir sürede tırnak etlerine nüfuz etmeye ve kolayca itilmelerini desteklemeye çalışır. Ölü deriyi tırnak çevresinden uzaklaştırmaya yardım eder.

Sağlıklı, hijyenik ve pratik bir manikür imkanı sağlamayı amaçlar. Tırnak kenarlarında 15 saniyeden daha uzun bir süre kullanılmaması önerilir.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici, nasırlı bölgede de kullanılabilir. Ancak nasırlı bölgede 1 dakikadan fazla süre tutulmamalıdır.

Uygulamadan sonra su ve sabun kullanarak eller temizlenir. Haftada iki kezden fazla kullanılması önerilmez ve tahriş olmuş bölgeye de uygulama yapılmaz.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
fiyatı çok iyi
(Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici)

 Report abuse
26 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
kargo cok hızlı geldi teşekkür ederim.
(Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici)

 Report abuse