Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup 120 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

3168

Markası : Sambucol

30 Item Items

Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurubu, bu sayfada inceleyebilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

68.00 TL

56.44 TL

17% indirim

- +

Kazanacağınız puan 564 tupara Toplam tutarı: 0.56 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup

Marka Adı: Sambucol

Ürün Miktarı: 120 ml

Ürün Özellikleri:

- Çocukların dengeli beslenmesi, ihtiyaçları olan vitamin ve mineralin karşılanması bakımından çok önemlidir. Fakat ailelerin yoğun iş hayatı çoğu zaman çocukların beslenme düzenlerinin aksamasına neden olabilir.

- Bu aşamada beslenme düzeni olmayan veya hazır gıdalar tüketen çocuklar için vitamin takviyelerine duyulan ihtiyaç artabilir. Çocuklar için üretilen gıda takviyeleri kolay içilebilir olması adına genellikle şurup formda geliştirilmiştir.

- Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup 120 ml de, çocukların ihtiyacı olan vitamini karşılayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olmak amacıyla formüle edilmiştir.

- Sambucol markası dünyaca ünlü bir virolog tarafından geliştirilmiş olup, ürünleri bilimsel çalışmalarda kullanılan kara mürver ekstresi içerir.

- Markanın bu ürünü de Kara Mürver (Black Elderberry) ve C vitamini ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir.

- Ürün içeriğinde bulunan C vitamini ve çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

- Aynı zamanda formülünde bulunan C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunarak yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasında oldukça etkilidir.

Mürver: Hanımeligiller familyasına ait olan ve Kuzey yarımkürede, salkım şeklinde yetişen taneli bir bitkidir. Tüysü yaprakları ve beyaz çiçekleri olan bitki, sulu ve çekirdekli meyveler verir. 30 farklı türü bulunan bitkinin meyveleri mavi, siyah ve kırmızı renkte olabilir.

- Yüksek oranda kara mürver içeren Sambucol ürünlerinin kendine has hoş bir tadı vardır ve tüketiciler tarafından beğenilerek içilir.

- Sambucol markası, tüm dünyada en çok tercih edilen gıda takviyeleri arasındaki yerini almayı başarmıştır.

- Avrupa'da yapılan çalışmalar, Siyah Elderberrynin, bir çok yolla sağlığa faydası olan konsantre antosiyanin ve güçlü mor pigmentler kaynağı olduğunu göstermiştir.

- Elderberry başta olmak üzere yaban mersini, kızılcık, çilek, ahududu, böğürtlen ve diğer mavi, mor, kırmızı renkli meyveler antosiyanin bakımından oldukça zengindir.

- Takviye edici besinler hiçbir şekilde normal beslenmenin yerine geçemez. Yalnızca düzenli beslenmenin yanında vitamin ve mineral eksikliklerini tamamlamak için alınmalıdır.

Kullanım Şekli: 4-10 yaş çocukların kullanımına uygun olan şurup, tok karnına günde 2 tatlı kaşığı alınır.

Kullanım Sıklığı: Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır.

Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup 120 ml'i veya markanın diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan temin edebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler