Sambucol Kids Kara Mürver Özütü Likit Şurup 120 ml (S.K.T 01-2024)

Kapıda Ödeme İmkanı

Sambucol Kids Kara Mürver Özütü Likit Şurup 120 ml (S.K.T 01-2024)

Markası : Sambucol Ürünlerini Gör

3168 Barkod : 8680287030109

5/1
SATIŞ FİYATI 117 TL
Sepette %10 İndirim 105.30 TL
1357 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Ürün Adı: Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup

Marka Adı: Sambucol

Ürün Miktarı: 120 ml

Ürün Özellikleri:

- Çocukların dengeli beslenmesi, ihtiyaçları olan vitamin ve mineralin karşılanması bakımından çok önemlidir. Fakat ailelerin yoğun iş hayatı çoğu zaman çocukların beslenme düzenlerinin aksamasına neden olabilir.

- Bu aşamada beslenme düzeni olmayan veya hazır gıdalar tüketen çocuklar için vitamin takviyelerine duyulan ihtiyaç artabilir. Çocuklar için üretilen gıda takviyeleri kolay içilebilir olması adına genellikle şurup formda geliştirilmiştir.

- Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup 120 ml de, çocukların ihtiyacı olan vitamini karşılayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olmak amacıyla formüle edilmiştir.

- Sambucol markası dünyaca ünlü bir virolog tarafından geliştirilmiş olup, ürünleri bilimsel çalışmalarda kullanılan kara mürver ekstresi içerir.

- Markanın bu ürünü de Kara Mürver (Black Elderberry) ve C vitamini ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir.

- Ürün içeriğinde bulunan C vitamini ve çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

- Aynı zamanda formülünde bulunan C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunarak yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasında oldukça etkilidir.

Mürver: Hanımeligiller familyasına ait olan ve Kuzey yarımkürede, salkım şeklinde yetişen taneli bir bitkidir. Tüysü yaprakları ve beyaz çiçekleri olan bitki, sulu ve çekirdekli meyveler verir. 30 farklı türü bulunan bitkinin meyveleri mavi, siyah ve kırmızı renkte olabilir.

- Yüksek oranda kara mürver içeren Sambucol ürünlerinin kendine has hoş bir tadı vardır ve tüketiciler tarafından beğenilerek içilir.

- Sambucol markası, tüm dünyada en çok tercih edilen gıda takviyeleri arasındaki yerini almayı başarmıştır.

- Avrupa'da yapılan çalışmalar, Siyah Elderberrynin, bir çok yolla sağlığa faydası olan konsantre antosiyanin ve güçlü mor pigmentler kaynağı olduğunu göstermiştir.

- Elderberry başta olmak üzere yaban mersini, kızılcık, çilek, ahududu, böğürtlen ve diğer mavi, mor, kırmızı renkli meyveler antosiyanin bakımından oldukça zengindir.

- Takviye edici besinler hiçbir şekilde normal beslenmenin yerine geçemez. Yalnızca düzenli beslenmenin yanında vitamin ve mineral eksikliklerini tamamlamak için alınmalıdır.

Kullanım Şekli: 4-10 yaş çocukların kullanımına uygun olan şurup, tok karnına günde 2 tatlı kaşığı alınır.

Kullanım Sıklığı: Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır.

Sambucol 1-12 Kids Siyah Elderberry Ekstresi Şurup 120 ml'i veya markanın diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan temin edebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Sambucol Kids Kara Mürver Özütü Likit Şurup 120 ml (S.K.T 01-2024)

Sambucol Kids Kara Mürver, C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda

3-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.

Satış Fiyatı 105.30TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim