Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 Gr
  • Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 Gr

Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 Gr

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43431

Barkod : 4103040000422

₺56,90
₺46,09 19%
Vergi dahil

Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 gr, İçeriğindeki Sabun ve Alkali İçermeyen Ekstra Yumuşak Bileşenler Sayesinde Cİldi Nazikçe ve Etkili Bİr Şekilde Temizlemeye destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Sebamed

Ürün Adı: Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 gr

Ürün Miktarı: 150 gr

Ürün Özellikleri: 

- Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 gr, hassas ve kuru ciltler için formüle edilmiş, cildin nem dengesini korumaya katkı sağlayan, sabun içermeyen temizleyici üründür.

- Sebamed'in tüm ürünleri, cildin doğal koruyucu tabakasının pH’ını bozmadan cildi temizlemeye katkı sağlayan ve cildin beslenmesine destek olan yüksek kaliteli aktif içerikler bulundurmaktadır.

- Kuru cilt hassastır, kızarma ve pullanmaya eğilimi vardır. Yoğun şekilde nemlendirilmeye ihtiyaç duyar, yıprandığında tahriş olabilir. Bu cilt tipi, nemin kaybedilmesini telafi etmek için nazik bir temizlik ve düzenli, dikkatli bir cilt bakımı yapılmasını gerektirir.

- Sebamed Compact Zeytinyağlı, hassas ve kuru ciltlerin kullanımı için formüle edilmiştir.

- Cildin doğal koruyucu tabakasının doğal bariyer işlevini destekler ve korunmasına katkı sağlar.

- Cildin yüzeyindeki hidrolipid tabakası ortalama 5.5'lik bir pH değerine sahiptir ve vücuttaki doğal asidik maddelerden oluşur. Cildi dış etkilerden korur.

- Sebamed Compact Zeytinyağlı, sağlıklı cildin 5.5'lik pH değerine sahiptir. Sabun ve alkali içermez. İyi cilt toleransına sahiptir.

- Sebamed Compact Zeytinyağlı, yumuşak ve etkin yıkama için sürfaktan bileşiği ile gözeneklere kadar temizlik sağlanmasına çalışır.

- Doğal ve cilt dostu inülin içeren nemlendirici bileşim, cildin pürüzsüzleşmesine ve nemlenmesine destek olur.

- Sebamed Compact Zeytinyağlı’nın Pentanollü bakım kompleksi, cildi yenilemeyi destekler ve cildi tahrişe karşı korumaya katkı sağlar.

- Zeytinyağı, İpek Proteini, Fitosterol ve Pantenol içeren etkin cilt bakımı kompleksi ile yumuşak ve pürüzsüz bir cilde ulaşılmasına destek olur.

- Aloe veralı yumuşak bileşimi ekstra nem sağlanmasına katkı verir.

- Sebamed Compact Zeytinyağlı, hassas, kuru ciltlerin kullanımına uygun olan ve cildi tahriş etmeden etkili bir şekilde cilt temizliği yapılmasına destek olan cilt bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Masaj hareketleri ile cilde uygulayınız. Bol su ile iyice durulayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol miktarda ılık suyla yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Sebamed markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

43431

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 Gr

Sebamed Compact Zeytinyağlı 150 gr, İçeriğindeki Sabun ve Alkali İçermeyen Ekstra Yumuşak Bileşenler Sayesinde Cİldi Nazikçe ve Etkili Bİr Şekilde Temizlemeye destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16