Sebamed Sun Care SPF30 Çok Yönlü Güneş Kremi 75ml

Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi 75ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi 75ml

Markası : Sebamed Ürünlerini Gör

43430

4103040015051

5/1
SATIŞ FİYATI 382.41 TL
1356
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Marka Adı: Sebamed

Ürün Adı: Sebamed Sun Care SPF30 Çok Yönlü Güneş Kremi

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri: 

- Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya destek olan güneş kremidir.

- Sebamed'in tüm ürünleri, cildin doğal koruyucu tabakasının pH’ını bozmadan cildin beslenmesine destek olan yüksek kaliteli aktif içerikler bulundurmaktadır.

- Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi, kolayca uygulanır ve suya dayanıklıdır. Yağ içermeyen formüle sayesinde ciltte yağlı ve ağır bir his bırakmaz.

- Cildin yüzeyindeki hidrolipid tabakası ortalama 5.5'lik bir pH değerine sahiptir ve vücuttaki doğal asidik maddelerden oluşur. Cildi dış etkilerden korur.

- Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi, sağlıklı cildin 5.5'lik pH değerine sahiptir. Alkol içermez.

- Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi, cildin korunmasına destek olan bir koruma faktörü olan SPF 30 içerir.

- SPF 30, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının cilde zarar vermesine karşı yüksek etkilidir ve cildi en iyi şekilde korumaya katkı sağlar. UVA koruması: %98’e kadar UVA emilimi yapılmasına çalışır.

- Yüksek düzeyde etkili UVA / UVB filtre sistemi, güneş ışığının cilde verdiği zararların ve tahrişlerin önüne geçilmesine destek olur.

- Doğal Hidro-Fruktol Formülü, güneşe maruz kalan cildin pürüzsüz ve esnek kalmasına katkı sağlayarak cildin doğal yapısını korumaya destek olur.

- İçeriğindeki E Vitamini, antioksidan özellikleri sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi yatıştırıcı özellikleriyle cildin rahatlamasına katkı sağlar. Canlı bir cilde kavuşmaya katkıda bulunur. Cildin doğal bariyer işlevini korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

- Parafin, parabenler, PEG bağları ve PABA esterleri, akrilamid içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir

- Sebamed Sun Care SPF30 Medium Çok Yönlü Güneş Kremi, cildin korunmasına katkı sağlarken cildin nemlenmesine ve tazelenmesine destek olan güneş kremidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Gün içerisinde her 2 saatte bir yeniden uygulanması önerilir.

Kullanım Şekli:

- Güneşe çıkmadan önce cildinize yeterli miktarda uygulayınız.

- Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Sebamed markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Sebamed Sun Care SPF30 Çok Yönlü Güneş Kremi 75ml

382.41TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim