Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Select Lash

Select Lash markasına ait kaş, kirpik serumu ile daha gür, bakımlı ve ipkesi kirpiklere ve kaşlara kavuşabilirsiniz.

Select Lash Ürünleri

Select Lash markasında bulunan bu serum formundaki ürün ile kirpik ve kaş bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Amerika’da gözde ürünlerden biri olan Select Lash Serum Türkiye de’de kadınların beğenerek kullanabileceği bir üründür.

Kirpik ve kaşların gür, güzel ve göz alıcı görünmesi tüm kadınlar için önemlidir. Pek çoğumuz maskaralardan fayda bekleriz. En son olarak da takma kirpik takmayı düşünürüz.

Makyajın ve güzelliğin en can alıcı yeri gözler, kaş ve kirpiklerdir. Kaşlar yüzümüzün ifadesini sağlar ve şekli ile yüzün güzelliğini etkiler.

Oysa şimdi Select Lash Kaş ve Kirpik serumuile daha gür ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Kirpik ve kaşlarda yaşanılan seyrelmeler yüzünüzün güzel ve çarpıcı görünümünü etkiler.

Kirpik ve kaşlar bazen doğuştan zayıf ve güçsüzdür bazen ise sonradan sık kullandığınız zararlı kozmetikler, bazı vitamin eksiklikleri, makyajınızı iyi temizleyememek, kaşların yanlış alınması, yaşınızın ilerlemesi gibi etkiler nedeniyle seyrelir ve kirpikleriniz kısa kalır bu gibi durumlarda Select Lash yardımınıza yetişecek.

Select Lash maskaraya benzeyen formu ile kolay uygulanır ve kirpikleri köklerden uçlara kadar besler.

Beslenen ve nemlenen kaşlarınız ve kirpiklerinizin yeniden canlanır, kökleri artmaya ve kirpikler uzamaya başlar.

Select Lash Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle kaşların kalın olarak kullanıldığı son dönemde başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kaşların daha kalın ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Üç hafta sonunda kirpiklerinizde dört hafta sonunda ise kaşlarınızda etkilerini gözlemleyebileceğiniz kaş ve kirpik bakım serumu oftalmolojik testlerden geçirilmiştir.

Select Lash, bitki özleri, vitaminler ve ipek proteinleri içermektedir ve zararlı toksik maddeler içermez.

Takma kirpik kullanan kişiler de serumu kullanabilirler. Takma kirpiklerin neden olduğu zararlara, kırılmalara karşı kirpiklerinizi korumaya yardım eder.

Kirpiklerinizin yumuşamasını sağlamaya yardımcı olarak daha kolay şekillenmesini canlı ve hacimli olmasını sağlamaya da yardım eder.

Select Lash, makyaj uygulamalarınızdan önce de kullanılabilir. Kirpiklerinize maskara uygulamadan önce kullanarak daha kıvrık ve hacimli görünüm de elde edebilirsiniz.

Kullandığınız bazı ürünler ise gözlerinize zarar verebilecek kimyasallar içermektedir.

Kirpiklerinizin uzaması ve gürleşmesine yardımcı olmak için tasarlanan Select Lash aynı zamanda koruyuculuk sağlamaya da yardımcı olur.

İçeriğinde bulunan Hyalüronik asit kirpiklerin daha güçlü olmasını da sağlamaya yardım ederek dökülmeleri durdurur.

Select Lash markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.