Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Sensodyne

Sensodyne markasın ait ağız ve diş bakım ürünleri, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Geliştirdiği ürünlerle hassas dişlere çözüm sunmaya çalışmaktadır. Sacede yetişkinlerin değil, çocukların da diş bakımına yönelik ürünler geliştiren marka, diş macunları, diş fırçaları, ağız suları ve diş ipleri geliştirmektedir.

57 ürün var.

Sensodyne Ürünleri

Sensodyne ürünleri ağız ve diş temizliğini sağlamaya, sağlığını korumaya yardımcı ürünlerden oluşan diş macunları, diş fırçaları, ağız çalkalama suları, diş ipi çeşitleri içermektedir. Sensodyne, ürünleri ile hassas dişlere koruma sağlamaya çalışır. Günlük kullanım için, beyazlatıcı özellik taşıyan, çocuklar için farklı formları ve ağız çalkalama suları bulunmaktadır.

Sensodyne F Florürlü Diş Macunu, diş hassasiyetini gidermeye ve çürük oluşumunu önlemeye yardımcı bir üründür. İçeriğine florür bulunur. Her gün iki kez düzenli kullanım ile daha etkisi sonuçlar elde edilebilir.

Hassas dişlerin bazı belirtileri bulunmaktadır. Sıcak, soğuk, tatlı veya ekşi yiyecekleri tüketirken, dişlerinizde ağrı veya sızı hissediyorsanız, dişlerinizde hassasiyet oluşmuş demektir. Hassasiyet, birçok kişide görülen bir diş sorunudur.

Sert kıllı fırçalarla dişin sert bir biçimde fırçalanması, dişetlerinde çekilme olması, diş çatlakları, çürükleri gibi diş problemleri, asitli içeceklerin fazlaca tüketimi, diş gıcırdatma sorunları, dişlerde hassasiyeti de beraberinde getirebilir. Hassas dişlere sahip olan kişilerin, diş yapısına uygun fırçalar ve macunlar kullanmaları gerekir.

Herkes bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Florür içeren Sensodyne Beyazlatıcı Diş Macunu, diş hassasiyetinin giderilmesine ve korunmasına yardımcıdır. Dişlerinize aydınlık ve temiz bir görünüm sunmaya çalışır.

Sensodyne Ürünleri ve Fiyatları

Cilt ve saç bakımlı genelde ihmal edilmez. Ancak ağız bakımı çoğu zaman ihmal edilir. Ağız ve diş bakımı hem sağlık açısından hem de estetik görünüm açısından önemlidir. Düzenli olarak dişlerin bakımını yapmak, dişlere temiz bir görünüm kazandırır. Ağız ve diş bakımının ihmal edilmesi, önemsenmemesi, bir takım rahatsızlıkları da beraberinde getirebilir.

Ağız ve diş bakımı sadece diş fırçalamakla tamamlanmaz. Ağız bakım suyu, diş ipi gibi ürünlerle de destek sağlamak gerekir. Çünkü diş fırçasının ağızda erişemediği yerler olabilir. Sensodyne Ağız Gargarası, hassas dişler için geliştirilmiştir. Florür içerir, nefesi ferahlatmaya ve tazelemeye yardımcı olur. Dişleri güçlendirmeye ve korumaya çalışır. Nane aroması ile ağızda hoş bir tat bırakabilir.

Yetişkinler kadar, çocukların da diş bakımı önemlidir ve ihmal edilmemesi gerekir. Sensodyne Pronamel Diş Macunu, çocuklar için geliştirilmiştir. Çocukların dişlerini çürük oluşumuna karşı korumaya çalışır. Tatlı nane aromasıyla çocukların severek kullanabileceği bir üründür. Dişleri temizlemeye ve asitli gıdaların etkilerine karşı korumaya çalışır. Nefesi tazelemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Sodyum florür içerir. 6 yaşından büyük çocuklar için kullanıma uygundur.

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren düzenli diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmalıdır. Diş fırçalamanın önemi anlatılmalı ve diş fırçalama davranışı, çocuk için eğlenceli bir hale getirilmelidir.

Çoğu zaman dişlerimizi gerektiği gibi ve gerektiği kadar fırçalamayız. Dişlerin günde en az iki kez ve iki dakika fırçalanması gerekir. Dişlerinizi fırçalarken, sert hareketlerle fırçalamaktan kaçının. Etkili bir diş temizliği için dil yüzeyinin de fırçalanması gerekir. Diş fırçasını ne kadar süre kullanıldığı da oldukça önemlidir. Normal şartlarda diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirmeniz gerekir.

Sağlıklı bir yaşam için, ağız ve diş bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Ağız ve diş bakımınızı, Sensodyne ürünleri ile yapabilirsiniz. Sensodyne markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden faydalanarak sipariş verebilirsiniz.