Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Sensodyne Jel Diş Macunu 50ml

ZZ8039

Markası : Sensodyne

0 Item Items

Diş hassasiyetini gidermeye yardımcı olabilecek, Sensodyne Jel Diş Macununu, bu sayfada bulabilir ve hemen kullanmaya başlamak için, indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

10.62 TL

10.62 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 106 tupara Toplam tutarı: 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Sensodyne Jel Diş Macunu 50ml

Sensodyne Jel Diş Macunu 50ml

Ağız ve diş bakımı, sağlık ve güzel görünüm için gereklidir. Besin artıkları, dişlerde plak oluşumuna sebep olur.Dişlerin günde 2 kez fırçalanması gerekir. Diş bakımının ihmal edilmesi diş ve diş eti rahatsızlıklarına, diş çürüklerine ve plak oluşumuna sebep olur.

Sensodyne, hassas dişler için diş bakımı yapan ürünlerle ağız ve diş sağlığına çözümler sunar. Şekerli besinler, sigara-çay-kahve tüketimi ve genetik faktörler ağız ve diş sağlığını olumsuz etkiler. Şekerli besinler ağızda daha fazla plak oluşumuna sebep olurken; sigara, çay ve kahve tüketimi dişlerde sararmalara yol açar. Sağlıklı,bakımlı ve güzel dişler için diş bakımı ihmal etmemeliyiz.

Sensodyne Jel, jel yapısı ile diş hassasiyetini gidermeye;içeriğindeki florür ile diş çürüklerini azaltmaya yardımcı olur.

Sıcak, soğuk, tatlı ve ekşi yiyecek ve içecek tüketimi dişlerde ağrı ve sızıya sebep olabilir. Hassas dişlerde çok fazla görülen sorundur.

Diş hassasiyeti, her üç kişiden birinde görülmektedir. Sensodyne diş macunları, hassas dişler için üretilmiş olup diş hassasiyetini gidermede yardımcıdır.

Özel formülle geliştirilen Sensodyne, sinir uçlarındaki hassasiyeti gidermeye ve dişleri sıcak, soğuk, ekşi, tatlı gibi dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır.

Sensodyne, günde iki kez düzenli kullanım ile diş hassasiyetini gidermeye yardım eder. Sensodyne ürünleri diş hassasiyetini gidermeye, dişleri beyazlatmaya, diş ve dişeti sorunlarını gidermeye yardımcıdır. Ağız ve diş sağlığı için yardımcı olur.

Sensodyne Jel Diş Macunu 50ml, uygun ve ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler