Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Silky Kiss

Silky Kiss markasında yer alan prezervatif çeşitlerine buradan kolayca ulşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünler gizlilik ilkesine uygun olarak paketlenir yine bu ilke doğrultusunda tarafınıza ulaştırılır.

Silky Kiss Ürünleri

Silky Kiss, prezervatif serisi size daha güvenli ve sağlıklı bir cinsel birleşme sunmak için tasarlanmıştır. DKT firması tarafından ithal edilen kondomlar, extra özeldir. Silky Kiss DTK International’in tescilli markası olarak ülkemize getirilmektedir. Dünya’da pek çok ülkede de tercih edilmekte olan ürünlerdir.

Silky Kiss Gold; farklı ihtiyaçlarınıza ve farklı zevklerinize özel olarak tasarlanmış olan prezervatif çeşitlerinden oluşmaktadır.

Klasik ve kabartmalı yüzeye sahip çeşitleri bulunan prezervatifler doğal kauçuktan üretilmişlerdir.

Silky Kiss Prezervatif; cinsel yolla bulaşabilen hastalıklara karşı koruma sağlamaya ve istenmeyen gebeliklere karşı koruma sağlamaya yardımcı olan üründür. Rezevuar uçlu lateks prezervatiflerdir.

Üst düzeyde koruma etkisi sağlayan Prezervatifler, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak hazırlanmışlardır.

Silky Kiss MaximumTırtıklı-Benekli-Konturlu Prezervatif 12 Adet; lateks kauçuktan tasarlanan prezervatifler, rezervuar uca sahiptir.

Her prezervatif, % 100 elektronik testlerden geçirilmiştir ve kalitesi, güvenilirliğinin sağlanabilmesi için en son teknoloji ürünleri ile tasarlanmıştır. Prezervatifler tek tek kontrol edildikten sonra tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Silky Kiss Ürünleri ve Fiyatları

İpeksi bir his sağlamaya yardımcı olabilecek kadar pürüzsüz yapıda, yumuşak özellikte tasarlanmış olan prezervatifler 3 farklı özellik içermektedir. Bu özellikler benekli, tırtıklı ve kontürlü yapıda olarak tasarlanmıştır. Sadece korunmuyor, aynı zamanda haz arttırmaya yardımcı özelliği ile gecelerinizi de renklendirebilirsiniz.

Benek, Tırtık ve Kontür özellikleri ile 3 farklı zevk ve koruyuculuk bir arada Silky Kiss Maximum’da.

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanan prezervatiflerin farklı özelliklerde daha pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Rezervuar uçlara sahip olan Silky Kiss prezervatif çeşitleri kayganlaştırıcı içermektedirler. Kayganlaştırıcıların sperm öldürücü özelliği yoktur.

Prezervatifler cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı çok yüksek bir koruma sağlamaya yardımcı özelliktedir, ayrıca etkili bir doğum kontrolü yöntemidir. Önemli olan prezervatifleri gerektiği gibi, doğru şekilde kullanmaktır. 52 mm olan çapı ile takması ve kullanması da kolaydır.

Turuncu Kasa sitesinden satın alabileceğiniz Silky Kiss ürün çeşitlerini Gizlilik ilkesine uygun olarak sipariş edebilir ve satın alabilirsiniz. Paketinizin içerisinde ne olduğu kesinlikle 3. Şahıslar tarafından bilinmeyecek şekilde paketlenir ve bu şekilde tarafınıza ulaşır.