ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Similac 1 Mama 400 gr

30264

Markası : Similac

0 Item Items

0-6 aylık bebeğinizin beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiş Similac 1 Biberon Maması 400Gr, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

27 TL

Kazanacağınız puan 270 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Similac 1 Biberon Maması 400 Gr

Similac 1 Biberon Maması 400Gr

Marka Adı: Similac

Ürün Adı:  Similac 1 Biberon Maması

Ürün Miktarı: 400Gr

Ürün Özellikleri: 0 ila 6 ay arasındaki bebeklerin beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Toz formundaki mama, DHA ve Nükleotid ilave edilerek hazırlanmıştır. Yaklaşık 3 litrelik mama hazırlayacak toz içerir. Açıldıktan üç hafta sonra tüketilmesi önerilir. Vitaminler, mineraller içeren bir formüle sahiptir.

Sonuç: 0-6 ay arası bebeklerin beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Kutunun içindeki ölçek ile belirlenen miktarda toz mama, suyla karıştırarak hazırlanır. Hazırlanan mamanın buzdolabında saklanması ve saklama süresinin bir günü geçmemesi gerekir. Mama kaynatılmış ve ılıtılmış su ile hazırlanır. Mama hazırlamaya başlamadan önce kullanılacak tüm malzemelerin dikkatli bir biçimde temizlenmesi gerekir. Mama hazırlanırken, mikrodalga kullanılmaz.

İçerik: Bitkisel yağlar, mineraller, vitaminler, nükleotidler içerir.

 

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için anne sütünün önemi tartışılamaz. Uzmanlar özellikle 0-6 ay arası bebeklerin anne sütü ile beslenmeleri gerektiğini belirtmektedir. Anne sütü bebeğin sağlıklı gelişimini destekler. Bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve bebeği korumaya yardım eder.

Anne sütü, bebekler için ne kadar gereksinim olsa da, annenin bebeği emziremediği veya sütünün yetmediği, bebeğin emmek istemediği durumlarla karşılaşmak mümkündür. Böyle durumlarda anneler bebeğe mama vermek zorunda kalabilir.

Similac 1 Biberon Maması, 0 ile 6 ay arası bebeklerin beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Anne sütünün yetersiz olduğu veya annenin emziremediği durumlarda annelere destek olmaya çalışır.

Toz forma sahip olan mama, DHA ve Nükleotid ilave edilerek hazırlanmıştır. Similac mamanın hazırlanma biçimine ve saklama koşullarına dikkat etmek gerekir.

Mama hazırlanmadan önce kullanılacak tüm malzemelerin temizliği dikkatlice yapılır. Mamanın hazırlanacağı su kaynatılmalı ve ılıtılmalıdır. Doğru ölçeklerde ürünü kullanarak mamayı hazırlayabilirsiniz. Mama suyun içinde iyice çözülene kadar karıştırılır. Kaşıkla da verilebilir. Her 30 ml su için 1 ölçek Similac mama ilave edilir. Mama hazırlanırken kutu içindeki ölçek kullanılmalıdır.

Her beslenmede yeni mama hazırlanması önerilir. Eğer mama fazla hazırlandıysa buzdolabında saklanmalı ve bir günden fazla saklanmamalıdır.

Similac mamanın içinde3 litrelik mama hazırlayacak toz bulunur. Kutunun açıldıktan üç hafta sonra tüketilmesi gerekir. Açılmış kutu ağzı kapalı bir şekilde kuru ve serin bir yerde muhafaza edilir. 

Similac 1 Biberon Maması 400 Gr, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler