ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

SMA 3 Biberon Maması 900gr 6 Adet

16090

Markası : Sma

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata satın alabileceğiniz SMA 3,Biberon Maması 900gr 6 Adet,Bebeğinizin 1 ve 3 yaş aralığında kullanabileceğiniz, demir, kalsiyum, omega ve vitaminler açısından da zenginleştirilmiş devam sütüdür.

Daha fazla detay

570 TL

- +

Kazanacağınız puan 5700 tupara Toplam tutarı: 5.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

SMA 3 Biberon Maması 900gr 6 Adet :

16090

Küçük yaramazınız artık 1 yaşına girdi, eskiye göre çok daha fazla hareketli, sürekli ayağa kalkmaya çabalıyor, her yere uzanıyor, hep bir faaliyet halinde , tabii çok da fazla enerji kaybediyor.
Bebeğinizin 1 ve 3 yaş aralığında kullanımı için uygun olan mama, demir, kalsiyum ve vitaminler açısından da zenginleştirilmiştir. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazla desteğe ihtiyaç duyar.
İçeriğinde omega 3 ve omega 6 yağ asitleri bulunur.
Üründe zengin demir içeriğine ilaveten, vitamin, karbonhidrat, omega yağ asitleri, protein bulunur.
Nükleotid ile zenginleştirilen mama, GLUTEN İÇERMEZ
Ek gıdalara geçildikten sonra bile bebeğiniz dışarıdan bir desteğe, korunmaya ihtiyaç duyar.
Günde üç defaya kadar bebeğe verebilirsiniz. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazla desteğe ihtiyaç duyar. Katı gıdaların kullanımına ilave olarak kullanılmak üzere formüle edilmiştir.
Nükleotidler açısından ve DHA açısından zenginleştirilmiştir. DHA; dokosahekseonik asit, omega 3 asididir.
SMA mamaları bebek konusunda uzman olan doktorlar tarafındanincelenmekte, testlere ve araştırmalara tabii tutulmaktadır.

Bebekler en değerli varlığınızdır ve bebeğiniz için hep eniyisini istersiniz, bunu bilen Sma üreticileri, buna uygun mamalar geliştirmekiçin çalışmaktadırlar. Katkı maddesi kullanılmadan ve el değmeden geliştirilmektedir.

Bebeğin içerisinde bulunduğu aya uygun olarak mamaseçebilirsiniz.

Hazırlama Şekli :

*Ortalama 10 dakika kadar biberon şişesi ve emziği kaynatarak yeterli hijyen sağlayınız.
*Mama hazırlamak için gerekli suyu en az 10 dakika kadar kaynatıp, ılımasını bekleyiniz.
*Ilıtılmış olan sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
*Her zaman mama kutusunun içinden çıkan, kendisine ait ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırarak, silme bir ölçek ölçünüz.
*Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda mamayı (her 30 ml su için 1 ölçek mama)
*Biberonun ağzını kapatınız ve toz mama eriyinceye kadar çalkalayınız.
*Biberonun emziği takınız. Biberondan bileğin iç kısmına damlatarak mamanın sıcaklığı kontrol edilerek bebeğe verilmelidir.
SMA 3 Biberon Maması 900gr 6 adet şeklinde , sitemizde satılan uygun fiyatlı bir mamadır. Turunu Kasa’da ucuz fiyatlar, ürün çeşitliliği bir arada, inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler