Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Sma

Bebeklerin doğumundan itibaren, gelişim durumuna göre mamalar geliştiren SMA, annelerin tercih ettiği markalardan biridir. SMA 1, 0-6 ay arası bebeklerin kullanımına uygundur. SMA 2, 6 ayını doldurmuş bebekler için önerilen bir mamadır. Sma 3 ise, 1-3 yaşındaki çocukların beslenmesine uygun bir mamadır. SMA markasının mamalarını, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SMA

Günümüzde bebekler için mama ve beslenme ürünleri üreten pek çok marka olsa da Sma markalı ürünleri çok özel bir yere koymak gerekir. Sma bebekliğin her dönemine uygun olarak özel ve farklı ürünler sunar. Anne sütü çok kıymetlidir, bebeğiniz için en ideal beslenmedir, ancak bebeğe anne sütü veremediğiniz durumlarda ya da anne sütüne ve ek gıdaya takviye olarak mama kullanabilirsiniz.

Emzirme, anne ile bebek arasındaki duygusal bağı kuvvetlendirir. Anne sütü, her dönemde her bebek için özel ve önemlidir. Ancak bazen bebek, anne sütünü almak istemeyebilir, annenin sütü gelmeyebilir. Farklı sebeplerden dolayı anne bebeği emziremediğinde, bir doktor veya uzmana danışanarak, mama kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sma yılların deneyimiyle uzmanlaşmıştır. Her bebeğin yaşına uygun olarak beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardım eder. Bu da onun çözüm sunabilme becerisinin ne kadar yüksek olduğunun bir göstergesidir. Bileşenlerinin kontrolünden üretim sonuçlarına kadar Sma sadece en iyiyi sunan bir markadır.

Sma bebeğinize beslenmesi için gerekli olan mamayı lezzetle sunmaya yardım eder. Sma ürünleri proteinleri içinde barındırarak bebeklerinizin her aya uygun olarak beslenmesini hedeflemektedir. Sma ürünleri de çocuklarınızın mama ihtiyaçlarını karşılamaya yardım ediyor.

Bebek geliştiçe, beslenme ihtiyaçları da değişmektedir. Tüm anneler, bebeklerin içinde bulunduğu yaş ya da aya uygun olarak Sma 1, Sma 2 ve Sma 3 Biberon Mamalarını kullanabilir.

Sma Ürünleri ve Fiyatları

Sma 1 Gold Biberon mamasıise 0-6 ay arası anne sütünden faydalanamayan bebekler için üretilmiştir. Protein, amino asit, Omega 3 ve Omega 6 içerir. Formülünde esansiyel yağ asitleri bulunmaktadır. Mamayı hazırlarken elerlinizi ve biberonunuzu bebeğinizin sağlığı için yıkayın. Taze su kaynattıktan sonra biraz ılımasını bekleyin. Yeterince soğuyan suya, gerekli miktarda mamayı ekleyin ve biberonun ağzını kapatıp çalkalayın.

Sma 2 Biberon maması, 6 ayını doldurmuş bebekler için uygun bir mamadır. Bebeklerin beslenmesi, en temel ihtiyaçlarındandır. Sağlıklı bir biçimde büyümeleri ve gelişmeleri açısından oldukça önemlidir. D vitamini ve kalsiyum içerir. Ek besinlere tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Sma 3 Biberon maması, 1-3 yaş arasındaki hareketli çocuklarımızın besin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır. İçeriğinde demir, kalsiyum ve D vitamini bulunur. Çocuğun ihtiyacına göre günde 3 kereye kadar kullanılabilir. Ek gıdalara geçtikten sonra bile bebeğinizin desteğe ihtiyacı vardır.

Mamaların hazırlanış biçimi çok önemlidir. Mamaların yanlış ölçüde hazırlanması bebeğin sağlığını bozabilir. Bu nedenle mama hazırlarken, üzerinde verilen talimatlara uymak gerekir. Hazırladığınız mamayı, günlük olarak hazırlayarak öğünlere bölebilir ve buzdolabında saklayabilirsiniz.

Bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz SMA markasının mamalarını, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve kampanyalı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.