Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Soles Ortepedik

Soles Ortopedik, ürünlerini geliştirirken kaliteye son derece önem vermektedir. Dizlik, baldırlık, boyuncuk, bel korsesi gibi ürünleri bulunmaktadır. Tüketiciler arasında sıklıkla tercih edilen bir markadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Soles Ortopedik Ürünleri

Soles, Tuna Dış Ticaret’e ait tescilli bir markadır. Tuna Dış Ticaret ürünlerini, Soles aracılığıyla Türkiye’ ye ulaştırmaktadır. Soles ürünleri, kaliteye önem verilerek geliştirilmiştir. Ürünler geliştirilirken kullanıcı memnuniyeti ön planda tutulmuştur.

Soles Ortopedik markasına ait dizlik, baldırlık, boyunluk, kol askısı, bel korsesi gibi medikal ürünler bulunmaktadır. Soles ürünleri, kullanıcıların ihtiyacı ve sağlığı geliştirilerek tasarlanmıştır.

Soles Clavicula Bandajı, duruş problemlerinin düzelmesinde yardımcıdır. Clavicula Bandajı daha dik bir duruş sağlamaya çalışır. Tek bedeni mevcuttur. Daha sağlıklı ve düz bir duruş pozisyonu sağlayabilir. Omzun düz bir şekilde kalmasına yardımcıdır.

Soles Elastik Bel Korsesi, terletmeyen özellikte bir üründür. Tek bedenli ürün, basen toparlayıcı özelliğe de sahiptir. Gergin, kasılmış, ağrılı bel bölgesinde rahatlama sağlayabilir. Bel bölgesindeki tutulmalar, kasılmalar, gerginlikler kişinin hareketlerini kısıtlayabilir ve rahatsızlık verebilir.

Soles Ortepedik Ürünleri ve Fiyatları

Soles Örgü Ligament Destekli Dizlik, hava alabilen kumaştan üretilmiş bir üründür. Farklı bedenleri mevcut olan ürünün, iki yanında esnek balenleri bulunmaktadır. Dize destek vermeye çalışır ve diz bölgesinde rahatlama sağlamaya yardımcıdır. Ekleme ağırlık yapan yükü hafifletmeye çalışır.

Soles Philadelphia Boyunluk, yarı sert boyunluktur. S, M, L boyları mevcuttur. Ön ve arkasında plastik destekleri olan ürün, boyun bölgesine destek vermeye yardımcıdır.

Soles Süngerli Kol Askısı, kolun dinlenmesini gerektiren her türlü durumda kullanıma uygundur. Omuzdan ve belden ayarlanabilen bir kemere sahiptir. Bu sayede kolun sabit bir şekilde kalmasını sağlayabilir. XS, S, M, L, XL boyları mevcuttur.

Soles Ortopedik ürünleri, sağlıklı bir yaşam sunma amacıyla ürünlerini geliştirmektedir. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.

Soles Ortopedik ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.