Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

ST Dupont

ST Dupont markasında bulunan parfüm seçenekleri kalıcı ve çarpıcı kokuları, kalitesi ve farklı özellikleri ile bu sayfada satılmaktadır.

S.T. Dupont Ürünleri

S.T. Dupont Paris 1872 markası üretmiş olduğu kaliteli el yapımı çakmaklarla bilinen bir markadır. Ayrıca tasarladığı kalemler, kemer,

Simon Tissot Dupont 25 yaşında iken 1872 senesinde deri ürünleri atölyesi ile hayata başlamıştır.

ST Dupont Ice Man 100ml EDT, üst notalardaki narenciye kokulara eşlik eden odunsu kokular ve alt notalarda ise buzul ferahlığını hissedebileceğiniz kokuları ile kaliteyi ve farkını hissedebileceksiniz.

Erkekler için tasarlanmış olan parfüm kalıcı ve etkileyici etkisiyle hem kullanan erkekler hem de bayanlar tarafından beğenilmektedir. Yoğun olarak hissedilen esans kokuları ile hem gün boyu güzel kokabilir hem de etkileyici kokunuzla fark edilebilirsiniz.

Fransa’da üretilen ST Dupont markasında bulunan ürünler uzun yıllara dayanan tecrübe ve kalite farkı ile size en iyisini sunabilmek için çalışmaktadır.

ST Dupont Ice Woman 100ml EDT, üst notalarında bergamot, mandalina ve karpuz kokularını hissederken yasemin, gül ve lotus notalarını da sonraki notalarda hissedebilirsiniz. Kadınlara özel tasarlanmış parfüm, meyvemsi çiçek kokularını teninizle buluşturmaya yardım edecektir. Son derece uzun bir süre etkisini koruyabilen parfümün 100 ml ve 50 ml olarak boyut seçeneği de mevcuttur.

ST Dupont Ürünleri ve Fiyatları

Güzel kokmak hem kadın hem de erkekler için son derece önemlidir. Pek çok ürün güzel kokmanızı sağlarken etkisini çabuk yitirebilir. Oysa bazı parfümler farklıdır, hem kokusunun güzel ve çarpıcı etkisi hem de kalıcı özelliği ile ST Dupont markasını tercih edebilirsiniz.

Kadın ve erkek tenine özel hazırlanmış olan parfüm çeşitlerine sahip olan marka hep en iyi ve en kaliteli olanı sunabilmek için çalışmaktadır.

Kokuların insan beyninde farklı bir yeri vardır. Burnun ayrı bir hafızası olduğunu düşünen pek çok araştırmacı kokuların insan hayatını nasıl etkilediği, kokuların neler çağrıştırdığı hakkında çalışmalar yapmaktadır. Siz de kokunuzla hafızalarda kalıcı bir yer edinebilmek için ST Dupont marka parfüm kullanabilirsiniz.

Yüksek kalite, kalıcı ve çarpıcı etki için zevkinize uygun ST Dupont’u seçin.

S.T. Dupont markasına Turuncu Kasa sitesinden kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.