Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Stacker 2

NVE ilaç tarafından tasarlanan Stacker 2 markasında yer alan sporcu ürünlerine bu sayfadan ulaşarak siperiş verebilirsiniz.

Stacker2 Ürünleri

Stacker2 markasında bulunan ürünler NVE ilaç tarafından geliştirilmiştir. NVE ilaç yaklaşık 15 yıl kadar önce Stacker 2 ürünlerini tasarlamıştır.

Sporla uğraşan kişilerin kullanımı için tasarlanmış olan ürünler farklı spor kollarıyla uğraşan, farklı ihtiyaçlara özel geliştirilmiştir.

20 yıldan uzun bir süredir sporcu ürünleri tasarlayan marka toz, kapsül, sıvı formda ürünlere sahiptir. Stacker 2 ürünleri de pek çok diyet ve egzersiz uzmanlarının araştırmaları ve çalışmaları ile geliştirilmiştir.

Spor yapmak pek çok insan için bir alışkanlık haline gelmiş pek çok insan için ise bir yaşam tarzı olmuştur. Özellikle kas geliştirme sporu ile ilgili çalışmalar yapan kişiler bazen bir destek ve güce ihtiyaç duymaktadır.

Stacker 2 Ultra Mass 4500 gr, Whey protein izolesi, 8 amino asit ile formüle edilmiştir. Spor egzersizlerinden yaklaşık 45 dakika kadar önce soğuk olarak tüketebileceğiniz su veya yağ içermeyen süt ile karıştırılarak tüketilebilmektedir.

Stacker 2 Ürünleri ve Fiyatları

Stacker 2 6TH Gear Creatine Complex 1135 gr, kaslarınıza ve vücuda daha fazla enerji desteği sağlamaya yardım edebilecek kreatin ile formüle edilmiştir. Sporla uğraşan kişiler ihtiyaç duydukları daha fazla enerjiyi karşılamaya yardımcı olabileceğinden bu şekilde bir takviye alabilirler. Bu ürünleri spor antrenman yoğunluğuna ve kilonuza göre farklı şekillerde ve dozlarda kullanmanız gerekir.

Stacker 2 6TH Gear Creatine Complex 1135 gr, sıradan kreatin ürünlerine göre çok daha güçlü etki sağlamaya yardımcıdır. Alfa lipoik asit, beta alanin, altı form kreatin ile formüle edilmiştir.

Ürün günde iki defa olarak kullanılmaktadır.8 hafta boyunca kullanmanız ile etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sporcular spor yapmanın yanı sıra yaşam tarzlarına ve beslenmelerine de daha fazla dikkat etmelidirler. Uğraştığınız spora göre beslenmeyi şekillendirmeniz ve buna çok dikkat etmeniz çok daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle bazı spor dalları ile uğraşan kişiler protein, vitamin çeşitleri ile daha yoğun beslenmeli, kas geliştiriciler kasları beslemeye yardımcı olabilecek ürünleri kullanmayı tercih etmelidirler.

Doğal yollarla bazen istediğiniz ölçüde beslenemeyebilirsiniz, böyle durumlarda bazı ürünlerle ihtiyaç duyabileceğiniz takviyeleri alabilirsiniz.

Stacker 2 markası pek çok ürün çeşidi ile farklı spor dalları ile uğraşan geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Stacker2 markasında bulunan sporcu ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.