ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Strepsils Pastil Şekersiz Çilekli

12070

Markası : Strepsils

0 Item Items

Strepsils Pastili, şekersiz ve çilek aromalı formuyla, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata satın almak için, sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

18 TL

- +

Kazanacağınız puan 180 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Strepsils Pastil Şekersiz Çilekli

12070

Strepsils Pastil Şekersiz Çilekli, boğazı rahatlatmaya yardımcı pastil.

*Şekersiz çilek aromalıdır.

*Paket içerisinde 16 pastil bulunur.

"Çilek yetiştiriciliğinin günümüzde yaygın olarak yapılmasında en önemli faktör, değişik toprak ve iklim koşullarında ekonomik olarak yetiştirilmesidir. Çilek yetiştiriciliğinin önem kazanmasında önemli birdiğer faktör de çileğin insan sağlığı ve beslenme açısından sağladığıyararlardır. Çilek, önemli miktarda A, B, C vitaminleri, kalsiyum (Ca), Fe vefosfor (P) gibi mineralleri içerir.

Çilekyetiştiriciliğinin günümüzde yaygın olarak yapılmasında en önemli faktör,değişik toprak ve iklim koşullarında ekonomik olarak yetiştirilmesidir. Örneğin,bazı çeşitlerin hava sıcaklığının -400C olduğu yerlerde bile yetişebildikleri bilinmektedir.Çilek, çeşitten çeşide değişmekle birlikte 100 g’da 100 mg’a kadar çıkabilen askorbik asit miktarıyla C vitamini bakımından zengin bir meyvedir.” (1)

"Çilek üzümsü meyveler grubuna giren önemli türlerden biridir. Taze olarak tüketilmesinin yanında işlenerek de tüketilebilen ve vitamince de zengin bir meyvedir. Çilek her yaştaki insanlar tarafından sevilerek tüketilebilen bir meyve olmakla birlikte, reçel, pasta, marmelat,meyve suyu yapımında da kullanılmaktadır. Değişik iklim ve toprak koşullarındada ekonomik olarak yetiştirilebilmektedir. Marmara Bölgesinde daha çok derindondurmaya uygun, diğer bölgelerimizde ise sofralık çilek yetiştiriciliğiyapılmaktadır. Akdeniz Bölgesinin erkenci çilek yetiştiriciliği bakımından ayrıbir önemi vardır.” (2)

İçerik:

Amilmetakrezol,

Diklorobenzil alkol,

Çilek aroması, ağızda hoş bir tat bırakır.

Bileşim:

0.6 mg Amilmetakrezol, 1,2 mg 2,4 –Diklorobenzil alkol;yardımcı madde olarak Sodyum sakarin, Çilek aroması içerir.

Kullanım Şekli:

Yetişkinlerde önerilen günde 8 pastildir. 5 yaşın üzerindeki çocuklarda 4-5 pastil, 3-5 yaş arası çocuklarda 3 pastildir.

2-3 saatte bir ağızda emilerek kullanılır.

*3 yaşın altındaki çocuklarda kullanım önerilmemektedir.

**En iyi kullanım için, hekime başvurunuz.

***Hamile ve emziren anneler doktora danışarak kullanmalıdırlar.

Strepsils Pastil Şekersiz Çilekli, indirimli ucuz fiyatıyla sitemizden alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/PEl5hcM7-1792013-7.pdf

(2) //tyhm.cu.edu.tr/Tr/detay.aspx?pageId=1518

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler