Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

StriVectin

Strivectin markası cildinizin düzgün ve güzel görünümünü desteklemeye yardımcı ürünler tasarlamaktadır. Anti aging forma sahip ürünlerin yanı sıra, cildi dış hasarlara, yaşlanma etkilerine karşı korumaya ve canlılık kazandırmaya yardım eden farklı ürünleri bulunmaktadır. Cildinizin kaybettiği esnekliği, sıkılaşmayı sağlamasına yardımcı ürünleri ile çok tercih edilen markalar arasındadır.

StriVectin Ürünleri

StriVectin, kırışıklık karşıtı olarak geliştirilen markalar arasında yer alır. Patentli NIA-114 teknolojisi, hücre yenilenmeleri ve onarımında yardımcıdır. StriVectin SD, doğal bitki özleri, seramidler ve antioksidanlardan oluşan bileşimleriyle cildi yenilemeye ve nemlendirmeye yardım eder.

StriVectin TL Tightening Face Serum 50 ml Sıkılaştırıcı Yüz Serumu, StriVectin yüz kremidir. Yüzdeki çizgi ve kırışıklıkları azaltmada yardımcı yüz bakım serumudur. Cildin esnekliğini ve elastikiyetini artırmaya, sarkmaları toplamaya, cildi sıkılaştırmaya yardımcıdır. Pürüzsüz, sıkı ve genç bir görünüm kazandırmada yardımcı olur.

StriVectin TL, boyun, yüz, göz çevresi ve yüz&boyun sıkılaştırıcı serum ve krem içerir. Cildi sıkılaştırmada yardımcıdır. Sarkmaları toplamaya, cilde genç ve diri görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cildin esnekliğini ve elastikiyetini artırmaya; cildi nemlendirmeye, onarmaya ve korumaya yardım eder.

StriVectin SD Hassas Ciltler için Kırışıklık ve Çatlak Bakım Kremi 60 ml, tek ürün ile çift etki yakalayabileceğiniz bir üründür. Cildinizde hızlı kilo alıp verme sonucunda oluşan çatlak görünümlerinde azalma sağlamaya yardım edebilecek ürün, aynı zamanda yüz bölgesindeki kırışıklık sorunları ile de savaşmaya yardım eder.

StriVectin Ürünleri ve Fiyatları

Özel formülü ile cilt dokusunu beslemeye, nem ve esneklik kazandırmaya, cildin yeniden yapılanma sürecini etkilemeye yardım eder. Cildin esneklik kaybına bağlı oluşan kırışıklık görünümleri ve vücut çatlaklarının görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olur.

StriVectin serum, yüz, göz çevresive leke gidermeye yardımcı serumlardan oluşur. Yüz ve göz çevresini sıkılaştırmada yardımcıdır. Sarkmaları toplayarak, cildi sıkılaştırmak ve esnekliğini-elastikiyetini geri kazandırmak için yardımcıdır. StriVectin-EV Get Even Brightening Serum 30 ml Leke Giderici Serum, cilde parlaklık ve ışıltı katan bakım serumu. Ciltteki lekelenmeleri ve ton farklılıklarını gidermede yardımcıdır. Melanin hormonunun salgılanmasını dengelemeye, hiperpigmentasyonu azaltmaya çalışır.

StriVectin SD Power Serum for Wrinkles 50 ml Yüz Serumu, NIA-114 %10, bitkisel kök hücreler, peptitler içerir. Ürün cildin yeniden yapılanmasına ve onarımına yardımcıdır, düzenli kullanımla cilde ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırmaya da yardım eder. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan serum, anti aging özelliktedir. Cildi dış hasarlara ve serbest radikallerin etkilerine karşı korumak için yardımcı olur. Serum formunda olan ürünler, cilde daha yoğun bakım sağlamaya yardımcı olurlar. Kendilerinden sonraki bakımlar için de cildi hazırlarlar.

Özellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte cildin kolajen üretiminde azalma, kuruluk, cansızlık, esneklik kaybı ve buna bağlı sarkma sorunları daha belirgin bir şekilde yaşanmaya başlar. Dışarıdan takviye ürünlerle cildin düzgün görünümü desteklenmeli ve cilt korunmalıdır.

StriVectin Ürünlerinin bir çoğu yaşlanma etkilerine karşı savaşmak için tasarlanmışlardır. Cildinizdeki kırışıklık ve ince çizgi görünümlerinde azalma sağlamaya, cilde esneklik vermeye ve cildin daha uzun süre genç görünümünü korumaya yardım eder. Yüz, göz çevresi, boyun ve dekolte bölgelerinde kullanabileceğiniz farklı formlarda ürünleri bulunmaktadır.

Vücut bakımınız için de farklı ürünleri bulunan marka yüz ve vücudunuzda düzgün ve canlı görünümü desteklemektedir. Daha uzun süre genç görünümünüzü koruyabilirsiniz.

StriVectin ürünleriyle ilgili detaylı bilgi ve uygun fiyatlara Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim