Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Sucraplus

Sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip ederek, Sucraplus ürünlerini uygun fiyatlara bulabilir ve hemen siparişinizi vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Sucraplus Ürünleri


Günümüzde tükettiğimiz içecek ve yiyeceklerin çoğunda aşırı miktarda şeker bulunmaktadır.Özellikle Türk mutfağının olmazsa olmazıdır.İçtiğimiz çaydan, koladan tutun ki yediğimiz pastalar kurabiyelerde çok fazla şeker bulunmakta ve bu insan sağlığı için hafife alınmayacak kadar önemli bir sorun.

Daha çocukluktan başlayan bu şekeri fazlaca tüketme alışkanlığı yaş ilerledikçe birçok hastalığa neden oluyor.Tabii ki her vücudun ihtiyaç duyduğu farklı bir şeker miktarı var ancak günlük hayattaki şeker tüketimimiz bunun çok daha ötesinde yer alıyor.

Sucraplus tatlandırıcı şeker yerine kullanabileceğiniz ve şekere göre çok daha az bir kaloriye sahip bir tatlandırıcıdır.Sucraplus sukraloz bazlı ve şeker tadına çok yakın bir tatlandırıcıdır.Bİr tatlı kaşığı şeker 20 kalori içerirken, bir Sucraplus tablet sadece 0,2 kalori içermektedir.

Sucraplus Ürünleri ve Fiyatları

Avrupa’nın en çok tercih edilen tatlandırıcısı olan Sucraplus her şeyde kullanılabilir.Suncaplus’u yemeklerinizle pişirebilir, fırınlayabilir, harçlayabilirsiniz.

Sucraplus sağlığınız acısından çok önemli bir tatlandırıcıdır.

Hem şeker tadından vazgeçmeden şekeri bırakmanıza hemde sağlıklı ve formda olmanıza yardımcı olacaktır.Sağlığınız için ve şekerin neden olacağı birçok hastalığı önlemek için tasarlanmış yardımcı bir üründür.

Sucraplus ‘un SucraPlus Tatlandırıcı 100 Tablet ürününe Turuncu Kasadan uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.