Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

SUDOCREM

Biocodex firması tarafından ülkemize ulaştırılan Sudocrem, tüm cilt tiplerine uygun, tüm aile bireylerinin kullanabileceği bir üründür. Bebeklerde bez bölgesinde görülebilecek tahrişlerde kullanım için idealdir. Ayrıca yetişkinlerde de tahrişli bölgede rahatlama ve yatışma sağlamaya çalışır.

Sudocrem Ürünleri

Dünya çapında sağlık alanında öncü firmalardan biri de Biocodex tir. Günümüzde 100 den fazla ülkede çalışmalarını artırarak büyümeye devam eden Biocodex firması, 2009 yılından itibaren Türkiye pazarına ürünlerini sunmaya başlamıştır. Çalışmalarını, bilim adamlarıyla, uzmanlarla ve sağlık çalışanlarıyla birlikte yürütmektedir. Tüketicilere kaliteli ürünler sunmayı temel amaç olarak belirlemiştir.

Biocodex Firması tarafından ülkemize getirilen Sudocrem, cilde koruma sağlamaya yardımcı bir üründür. Cildi korumaya, sakinleştirmeye ve yenilemeye çalışır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği bir üründür.

Bebeklerin cildi yetişkinlere göre çok daha hassas, daha kuru ve daha savunmasızdır. Bu yüzden daha çok korunmaya, nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Bebeklerde en sık görülen cilt problemlerinden biri de pişik oluşumudur. Pişik ciltte tahrişe neden olur, batma, yanma hissi verebilir. Pişikler genellikle en çok bezli bölgede görülebilir.

Sudocrem, bebeğin bez bölgesinde meydana gelen pişiği önlemeye yardımcıdır. Bebek cildini tahrişe karşı korumaya ve güç kazandırmaya çalışır. Pişik ve tahriş bebeğin hassas cildinde kızarıklara sebep olabilir ve canını yakabilir. Bu ise uyku problemlerine, huzursuzluklara yol açabilir. Bebeğin her bez değişiminden sonra kuru ve temiz cildine ince bir tabaka halinde kullanılabilir.

Bebeğin cildi oldukça narin ve hassastır, bakımı özen ister. Bebeklerde pişik oluşumunu önlemek için sık sık banyo yaptırabilirsiniz. Ancak bebeğinizi banyodan sonra iyice kurulamaya özen gösterin.

Sudocrem, Güneşin vermiş olduğu tahrişi hafifletebilir. Cildi yatıştırarak rahatlama sağlayabilir. Güneş banyolarından sonra ciltte kızarıklıklar, tahrişler, kuruluklar ve batmalar görülebilir. Cildin nem ihtiyacı artar. Sudocrem, güneş banyosunun ardından, nemlendirici olarak cilde uygulanabilir.

Sudocrem Ürünleri ve Fiyatları

Annelerin emzirme döneminde birtakım şikâyetleri olabilir. Bu sorunlardan biri de göğüs ucunda meydana gelen çatlaklardır. Göğüs ucu çatlakları, anneye ağrı ve sızı verir. Sudocrem, annelerin tahriş olmuş göğüs ucunda da kullanıma uygundur.

Sudocrem, yetişkinlerde de bazı cilt tahrişlerinde yatışma sağlamaya, cildi rahatlatmaya yardımcı olabilir. Farklı boyutları bulunmaktadır.

Sudocrem’ i Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.