Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Sustenex

Sustenex markasını, bu sayfadan bulabilir ve ürünleri inceleyip, detaylı bilgi sahibi olarak, uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Sustenex Ürünleri

Sustenex Prebiyotikler hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. İnsanların metabolizmasının çalışmasını hızlandırmaya yardımcı olur. Probiyotik bakteriler sindirim sisteminizin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya çalışır.

Besinlerin sindirilmesini kolaylaştıran bakterilere prebiyotik denir. Prebiyotikler genellikle süt ürünleri olmak üzere bazı gıdalarda bulunmaktadır. Günlük Prebiyotik almamız şart değildir fakat vücut için gereklidir.

Sağlıklı ve düzenli bir sindirim sistemi oluşmasına yardımcı prebiyotikleri besinlerle almak gerekir.Fakat bunları bazen besinlerle yeteri kadar alamıyoruz veya bazı insanların süt ürünlerine alerjisi olabiliyor.

Bu duruma çözüm bulmak için sustenex markası üretim yapmaktadır.Ürün beslenme takviyesi olarak kullanılmaktadır.Ürün Amerika’nın Schiff firmasında üretilmektedir.

Sustenex bağırsaklardaki yararlı bakterilerin dengesini korumaya yardımcı olur.Bağışıklık sistemini güçlendirmeye çalışır.

Günümüzde önemi giderek artan probiyotikler üzerinde çok fazla araştırma yapılmaktadır.

Probiyotikler; Sindirimin kolaylaşmasını ve gıdalarla alınan bazı vitamin ve minerallerin emilmesine yardımcı olur.Prebiyotikler kalın bağırsağa sindirilmeden ulaşır.

Sustenex Ürünleri ve Fiyatları

Bağırsak boşalmasının düzenli olması: Belirli bakterilerin üremesini arttırmaya yardımcı olarak bağırsaktaki kitleyi arttırır.Dışkı sıklığını ve hacmini arttırmaya çalışır.

Kalsiyum Emilimi: Kalsiyum sağlığımız ve kemik yapımız için çok önemli vitaminlerdir.. Probiyotikler alınan kalsiyumların emilmesine yardımcı olur.

Sustenex Probiyotik bitkisel kapsüle Turuncu Kasadan uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.