Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Synchroline

Farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Synchroline markasının geniş bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır.

18 ürün var.

Synchroline Ürünleri

Güzelliğin en önemli yansıması olan cildimiz, bizim için oldukça değerlidir. Sağlıklı bir cilde kavuşmak için, seçilen doğru ürünlerle düzenli olarak cilt bakımının yerine getirilmesi gerekir.

Synchroline, kozmetik ve dermokozmetik alanında geliştirdiği ürünler ile cilt sağlığını ön planda tutmuştur. Bilimsel koşullarda geliştirilen Synchroline ürünleri kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Ürünlerini geliştirirken, farklı cilt tiplerini, sorunlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmuştur.

Synchroline markasına ait akne ve sivilceli ciltler için, çok kuru ve hassas ciltler için, selülit ve cilt çatlakları için ürünler bulunmaktadır.

Synchroline Aknicare serisi, akneli ve akneye meyilli ciltler için geliştirilmiş ürünlerden oluşur.

Synchroline Aknicare Cream Teintee Clair Renkli 50 ml, hafif ve orta düzeyde akneli ciltler için geliştirilmiş, renkli forma sahip bir kremdir. Akneye meyilli ciltlerin günlük bakımında kullanım için idealdir. Hem akne görünümünde kapatıcılık sağlamaya hem de aknelerin giderilmesine yardımcı olur. Ürünün iki farlı renk tonu bulunmaktadır.

Synchroline Ürünleri ve Fiyatları

Synchroline Aknicare Sun Spf30 Güneş Kremi 50ml, akneli ve akneye meyilli ciltlere güneş koruması sunar. Spf 30 derecesinde güneş koruması sağlar. Özel yapısı ile akneye sebep olmaz ve ciltte yağlı his bırakmaz. Cildin sebum dengesini sağlamaya çalışır. Akne tedavisi sırasında, cildin güneşten korunması amacıyla kullanılır.

Synchroline Rosacure serisinde aşırı hassas, Rozaseye meyilli, kızarıklık problemi yaşayan cilt tipleri için bakım ürünleri bulunur.

Synchroline Rosacure Gentle Cleansing Gel 200 ml, hassas, kızarıklık ve kılcal damar görüntülerinin olduğu ciltlerin temizliğinde kullanılır. Cildi narin bir biçimde temizlerken, cilt hassasiyetini yatıştırmaya yardımcı olur. Günde iki kez ıslak cilde masaj yaparak uygulanır ve bol su ile durulanır.

Herkes sağlıkla ışıldayan pürüzüz bir cilde sahip olmak ister. Sağlıklı bir cilt için, cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun ürün seçimi yapmak gerekir. Herkesin cilt yapısı, ihtiyacı farklıdır. Bu sebeple her ürün cilde uygulanamaz.

Synchroline markasında, farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış ürünler bulunmaktadır.

Synchroline ürünleri Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.