ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30 50ml

ZZ30202

Markası : Synchroline

0 Item Items

Aşırı hassas ve kızarıklık sorunu görülen ciltlere bakım sağlamaya yardımcı Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30 50ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

170 TL

Kazanacağınız puan 1700 tupara Toplam tutarı: 1.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30 50ml

Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30 50ml

Marka Adı: Synchroline

Ürün Adı: Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30

Ürün Miktarı: 50ml

Ürün Özellikleri: Kızarıklık ve kılcal damarların görüldüğü, aşırı hassas ciltlerde bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür. İçerdiği Spf30 değeri ile cildi güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korumaya çalışır. Cildi nemlendirmeye ve cilt yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Ciltteki kızarıklık görünümünü hafifletmeyi ve cildi normal görünüme getirmeyi amaçlar. Daha etkili sonuçlar için, düzenli kullanım önerilmektedir.

Sonuç: Rozaseye meyilli, çok hassas ciltlerde bakım sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Synchroline Rosacure serisinden bir ürün ile temizlenmiş cilde uygulama yapılır. Güneşe çıkmadan en fazla 20 dakika önce uygulama yapılır. Gerektikçe yenilenmesi önerilir.

 

Rosasea, ciltteki kılcal damarların belirginleşmesi, kızarıklıkların görülmesi ile ortaya çıkan bir cilt rahatsızlığıdır. Çoğunlukla orta yaşlardaki kadınlarda görüldüğü düşünülür. 

Bu tip ciltlerde genellikle yanak, alın ve burun bölgesinde kızarıklıklar, kaşıntı, yanma hissi görülebilir. Cilt kurur ve iyice hassaslaşmaya başlar.

Rozasealı ciltler, sıcak ve soğuğa karşı çok daha fazla savunmasızdırlar. Dış etkenlerden çabucak etkilenirler. Özellikle güneşe, koruyucu ürünler kullanarak çıkmaları önerilir.

Kılcal damarların cilt yüzeyinde belirgin hale gelmesiyle ortaya çıkan rozasea cilt problemi hem estetik açıdan hem de sağlık açısından kişinin istemediği bir durumdur. Ortaya çıkış sebepleri farklılık gösterebilir. Önemli olan erken önlem almak ve doğru ürünleri kullanmaktır.

Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30, kızarıklık sorunu yaşayan, kılcal damarların görüldüğü ciltlerde bakım sağlamaya yardımcı bir üründür. Aşırı hassas ciltlerde yatışma ve nemlenme sağlamaya çalışır.

Güneş ışınlarına karşı Spf 30 derecesinde güneş koruması sağlar.  Kızarıklık ve hassasiyeti hafifletmeye, cilt görünümünü normale yakınlaştırmaya çalışır. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

Synchroline Rosacure İntensive Cream SPF30 50ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler