Filtre

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺78,00 - ₺247,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Tablet Amino Asit

Aktif filtreler

Tablet Amino Asit

Amino asitler proteinlerin yapıtaşlarıdır. Bazı türleri vücut tarafından üretilirken bazı türleri ise üretilmez ve dışarıdan alınması gerekmektedir. Kasların gelişmesi, beslenmesi için gerekli olan amino asit çeşitleri vücut tarafından üretilmeyenlerdir.

Amino asitlerin ne tür proteinden üretilmiş olduğu önemli bir konudur. Proteinin kalitesi önemlidir.

Amino asitler toz, likit ve tablet amino asit olarak farklı formlarda tasarlanmışlardır. Spor yaparken zorlanan kaslara destek sağlayabilmek, kasların beslenmesini sağlayabilmek için ihtiyaç duyduğu amino asitler aynı zamanda enerji vermeye de yardım ederler. Bazı tablet amino asit türleri izole whey proteinden bazıları hidrolize whey proteinden üretilebilir.

Kullanım şekli ve kolaylığı, etkileri ile tercih yapabileceğiniz formları ile siz de kendinize uygun formda olan amino asit türünü seçebilirsiniz.

Tablet Amino Asit Ürünleri ve Fiyatları

Spor yapmak her insan için farklı bir anlam ifade etmektedir. Kimisi sadece eğlenmek için spor yaparken kimi insanlar zayıflamak için spor yaparlar. Ancak özellikle vücut geliştirme, ağırlık kaldırma gibi kasların zorlandığı sporlar yapan kişilerin kasları yeteri kadar beslenemediklerinde zarar görebilir. Tablet amino asit çeşitleri ile kasların beslenmesini daha fazla güç kazanmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Ürünler tüketilirken kilonuza ve yapılan çalışmaların ağırlığına uygun olması gerekmektedir.

Turuncu Kasa sayfalarında tablet amino asit çeşitlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ürün sayfalarımızda sporcu ürün çeşitleri bulunmaktadır, ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olana kolayca ulaşabilirsiniz.

Spor yapıyorsanız özel yaşamınıza ve beslenmenize daha fazla özen göstermelisiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim