Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Tablet BCCA

Tablet BCAA

Vücudunuzu şekillendirmek için ihtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini Turuncu Kasa’da bulabilirsiniz. Vücut için son derece önemli bir amino asit olan BCAA çeşitlerini ise bu sayfada inceleyin ve denemek istediklerinizi hemen sepetinize atarak siparişinizi oluşturun. En uygun fiyatla satın alabileceğiniz takviye çeşitleri güvenilir markaların ürünleridir. Ucuz BCAA için online sipariş verin ve en uygun fiyat fırsatlarını değerlendirin. 

BCAA Nedir?

Vücut için faydalı ve önemli olan amino asit zinciri, BCAA nedir sorusunun da yanıtıdır. Sitemizde inceleyebileceğiniz ve en uygun fiyatla satın alabileceğiniz bu önemli takviye, isoleucine (izolösin), leucine (lösin) ve valine (valin) gibi son derece mühim olan amino asitleri bir arada sunuyor.

BCAA Ne İşe Yarar?

Kas yorgunluğunun azalmasını sağlıyor olması BCAA ne işe yarar sorusunun cevaplarından biridir. Vücudun gelişmesi için ihtiyacı olan en önemli amino asit zincirini barındıran bu takviye, spor yapanların antrenman sırasında amino asit kaybı yaşıyor olmaları, bu takviyeye ihtiyaç duyulmasını beraberinde getiriyor. Vücudun proteini daha iyi absorbe etmesini sağladığını da eklemek gerekir. Spor yaparken kas kaybı yaşamanın önüne geçmek için siz de BCAA pro için hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

BCAA Faydaları Nelerdir? 

Eğer BCAA faydaları nelerdir sorusunun yanıtını merak ediyorsanız bu önemli takviyenin içerdiği aminoasitlere de göz atmalısınız. BCAA faydalarını hemen inceleyin. 

  • Yararlı Hormonları Artırır

Ağırlık antrenmanları ile bu takviyenin kullanılması, kortizol seviyesinin düşmesini, testosteron seviyesinin artmasını sağlar. 

  • Enerji Sağlar

Düşük kalori alındığında kas kaybının azalması gibi bir sonuç doğabilir. BCAA ise kaslara ihtiyacı olan enerjiyi verir ve böylelikle kas kaybı yaşanmasının önüne geçmeye yardımcı olur. 

  • Yağları Yakar 

Vücudun yağ yakımını hızlandırıyor olması da en önemli faydalarından biridir. Bir yandan yaş hücrelerinden enerji alırken diğer yandan bu enerjinin kaslara aktarılmasını sağlar. 

  • Yenilenme Sürecini Destekler 

Vücudun hasar sonrasında yenilenme sürecini hızlandırır ve bu sayede spor yapanların antrenmanlarına daha kısa sürede dönmelerine yardımcı olur. 

BCAA Nasıl Kullanılır?

Hangi ürünü seçtiğinize bağlı olarak BCAA nasıl kullanılır sorusunun yanıtı değişebilir. Ancak genellikle antrenman öncesinde kullanılması tavsiye edilir. Antrenmandan hemen sonra kullanımında da bir sakınca olmadığı söylenebilir. Çok sayıda sporcunun tercihi ise kahvaltıdan sonra ya da gece yatmadan önce takviye alma yönünde oluyor. 

Kimler BCAA Kullanmamalıdır? 

18 yaşından küçük olanlar, kimler BCAA kullanmamalıdır sorusunun yanıtlarından biridir. Kas ya da iskelet sistemi tamamlanmamış olanlar, çeşitli kronik rahatsızlıkları bulunanlar bu takviyeyi kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır. Hamilelik ve emzirme döneminde olanların da kullanmadan önce kesinlikle doktoruna danışması gerekir. 

Günlük Ne Kadar BCAA Kullanılmalıdır? 

Takviyelerin aşırı kullanımının faydadan ziyade zarar getirebildiği biliniyor ve bu nedenle günlük ne kadar BCAA kullanılmalıdır sorusunun yanıtı da önem taşıyor. BCAA’nın günde 5 gram olacak şekilde kullanılmasında bir sakınca bulunmuyor. 

BCAA Fiyatları

Sitemizde BCAA fiyatları en az bu önemli takviye kadar yüz güldürüyor. En uygun fiyatlarla takviye almak için rotanızı her daim Turuncu Kasa yönüne çevirin. Sizlere whey BCAA çeşitlerini ucuza alma şansı sunuyor ve aynı zamanda ödeme kolaylıklarından da faydalanmanızı sağlıyoruz. Hızlı kargo uygulamamızdan faydalanmak için hemen BCAA satın al diyerek sitemize uğramanız ve siparişinizi iletmeniz yeterli olacak. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim