Tampax Tampon Süper 16 lı

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

8345

Barkod : 4015400219743

₺25,00
₺20,75 17%
Vergi dahil

Kadınların özel ve yoğun günlerinde daha fazla konfor ve koruma sağlamaya yardımcı Tampax Tampon Süper 16 lı'yı bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Tampax Tampon Süper 16 lı

Marka Adı: Discreet

Ürün Miktarı: Bir kutu içerisinde 16 adet tampon bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Tampon, adet kanını emecek şekilde özel olarak tasarlanmış, vajina içine yerleştirilen hijyenik bir üründür. Kadınlar için büyük kolaylık sağlayan tamponlar, adet günlerinin diğer günler gibi rahat geçmesini sağlar.

- Tampon hijyenik bir şekilde üretilmiş olup, vajinanın dışana çıkan bir ipe sahiptir. Bu ürünler yalnızca adet döneminde kullanılmalıdır. Herhangi bir akıntı veya günlük temizlik için tampon kullanılmamalıdır.

- Tampax Tampon Süper 16 lı paket, kadınların özel günlerinde dafa fazla konfor ve koruma sağlamayı hedefleyen kullanışlı bir kişisel bakım ürünüdür.

- Tampax Tampon'un petlerden farkı vajina içine yerleştirilerek kullanılmasıdır. Kadınlar için büyük kolaylık sağlayan ürün vücut içinde hissedilmez.

- Ürün, yüzme, spor ve dans gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilir.

- Aynı zamanda adet döneminde meydana gelen kokunun azaltılmasına destek olarak bu dönemin kadınlar için hijyenik geçmesini sağlar.

- Tamponlar farklı boyutlarda ve emme kapasiteleriyle geliştirilir. Adet döneminizin süresi ve kanamanın miktarı size uygun tamponu seçmenizde kolaylık sağlayacaktır.

- Tampax Tampon kullanımında adet kanı vücut dışına çıkmaz. Vajina içinde emilerek kadınların günlük hayatına konforlu bir şekilde devam etmesi sağlanır.

- Ayrıca kanın dışarı çıkmasına izin vermeyerek içerde emilmesini sağlayan ürün, pet kullanımı boyunca kadınların yaşadığı hijyen sorunlarının azaltılmasına da destek olur.

- Takıldığı zaman kaymayan ve hareket etmeyen Süper Tampon, adet dönemlerinizde günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlar.

- Tamponun vajina içinde olması idrar için baskı yaratmaz. Ürünü rahatlıkla ve korkmadan kullanabilirsiniz.

- Kıyafetlerinizin temiz kalmasını sağlayan ürün, çok yoğun günlerde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

- Vajianal tamponların uzun süre ve bilinçsiz kullanılması Toksik Şok Sendromu olarak bilinen bir duruma sebep olabilir. Bu nedenle tamponun bilinçli kullanılmasında yarar vardır.

- 16'lı süper tampon ise 4-6 saatten fazla vajinada tutulmamalıdır.

Kullanım Şekli: Öncelikle ellerinizi güzelce yıkayınız.

- Tamponu ambalajından nazik bir şekilde çıkartınız.

- Çıkarma ipini düzleştirerek tamponu işaret parmağınızla vajina içine doğru itiniz.

- Ürünü kutunun üzerinde yazan kullanma talimatından başka bir şekilde uygulamayınız.

Kullanım Sıklığı: İhtiyaç hissedilen durumlarda rahatlıkla kullanabilecek olan ürün, tavsiye edilen süreden fazla vajina içinde tutulmamalıdır.

Tampax Tamponları, rahat etmeniz için üretilmiş olan ürünlerdir. Tampax Tampon Süper 16 lı paketi uygun fiyata satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilir, adet döneminizin diğer günler gibi kolay geçmesini sağlayabilirsiniz.

8345

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Tampax Tampon Süper 16 lı

Kadınların özel ve yoğun günlerinde daha fazla konfor ve koruma sağlamaya yardımcı Tampax Tampon Süper 16 lı'yı bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 14