Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Tenga Double Hole

5126

Markası : Tenga

0 Item Items

Erkeklere prezervatif kullanmadan cinsellik sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış olan, Tenga Double Hole'yi bu sayfada ucuz fiyata bulabilir ve gizlilik esasımıza güvenerek sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

100 TL

Kazanacağınız puan 1000 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Tenga Double Hole

Tenga Double Hole

İki farklı deneyim sunan ürün, Bitter Side tarafı ile sıkısıkı tutunmaya, Sweet Side tarafı ile hafifçe sarmaya yardım eder. Herseferinde tek tarafı kullanılabileceği gibi iki tarafı da aynı zamandakullanılabilir.

Ebatlar: 66×66×155mm/213g

Girişe yerleştirilerek kullanılan yumuşak tamponun girişkısmı yumuşak, kaygan ve narindir. Losyonun içerisinde kalmasını sağlayan veakmasını önleyen yapıya sahiptir. İçerisindeki havayı sıkıştırıp yukarıdakidelikte itip emme gücü sunar.

İçindeki silikon kısmı çıkararak temizleyebilirsiniz. Bu şekildedefalarca kullanılabilir. Fakat hijyen için Cup serisinin bir defa, Flip Holeserisinin defalarca kullanımı önerilir.

Tepe kısmındaki hava deliğini kapatan gri etiketi çıkarakkullanabilirsiniz. Bu delikten hava alıp veren Cup serisi yumuşak girişsağlamaya yardımcı olur.

İçerideki vakum düzeyini ayarlamak için hava deliğiniparmağınızla kapatıp açarak kullanabilirsiniz. Tampon üzerinde bazı kesiklerbulunur. bu kesikler giriş sırasında hava çıkmasını sağlamaya yardımcı olmakiçin tasarlanmıştır. Girişindeki küçük süngeri isteğe göre çıkartarakkullanabilirsiniz. Giriş sırasında en dibe itilen sünger sizi rahatsız etmez vekayganlık sağlar.

Tenga Double Hole

Tenga Cup serisi, erkeklere prezervatif kullanmadancinsellik sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tenga ürünleri,erkeklerin memnuniyeti için çalışır. Ürünler, güvenlik ve hijyen konularınauyularak üretilir ve içerisinde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddelerbulunmaz.

Japonya’da üretilen Tenga yetişkin oyuncakları sunanmarkadır. Ülkemizde de Mayıs 2011’de satışa çıkmıştır. Üretim ve tasarımlarıJaponya’da yapılan Tenga, erkeklerin cinsel hayatlarını renklendirmeye yardımcıolur. 18 yaş üzeri her erkek kullanabilir.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Tenga Double Hole, uygun ve ucuz fiyatıyla sitemizden satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler