ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup

5125

Markası : Tenga

0 Item Items

Yoğun emme hissi sunmaya yardımcı olan, Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup'u, bu sayfada indirimli fiyata bulabilir ve ve gizlilik esasımıza güvenerek sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

69 TL

Kazanacağınız puan 690 tupara Toplam tutarı: 0.69 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup

Japonya'da geliştirilen Tenga, yetişkin oyuncakları sunanmarkadır. Mayıs 2011'den beri Türkiye'de de satılmaktadır. Tenga'nın üretim vetasarımları Japonya'da yapılır. Tenga ürünleri, 18 yaş üzeri her erkeğinkullanımına uygun olup, erkeklerin cinsel hayatlarını renklendirmeye yardımeder. Tenga, erkeklerin memnuniyeti için cinsel sağlık ürünleri üretir.

Tenga'nın mastürbasyon bardak serisinden olan "DeepThroat" yoğun emme hissi sunmaya yardımcıdır. Özel vanaları ile emme hissisağlamak için tasarlanmıştır. Kum saati biçimindeki şekli ile darlık sağlar.

Ebatlar: 69×69×155mm/123g

Yumuşak tampo, girişe yerleştirilerek kullanılır. Giriş kısmıyumuşak, narin ve kaygan yapıdadır. Losyonun içinde kalmasını sağlayarak,akmasını önleyecek biçimde tasarlanmıştır. İçerisindeki havayı sıkıştırarakyukarıdaki delikte itip, emme gücü sağlar.

İçerisindeki silikon kısmı çıkartılıp, temizlenebilir. Böylecedefalarca kullanılabilir. Ancak hijyen açısından Cup serisinin bir defa, FlipHole serisinin defalarca kullanımı önerilir.

Tepe kısmında hava deliğini kapatan gri etiketi çıkararakkullanabilirsiniz. Bu delikten hava alıp veren Cup serisi yumuşak giriş sağlar.

Hava deliğini parmağınızla kapatıp açarak, içerisindekivakum miktarını ayarlayabilirsiniz. Giriş sırasında hava çıkmasını sağlamayayardımcı olmak için tampon üzerinde bazı kesikler bulunur. Girişindeki küçüksüngeri isteğe göre çıkartarak kullanabilirsiniz. Giriş sırasında en dibeitilen sünger sizi rahatsız etmez ve kayganlık sağlar.

Tenga Cup serisi, erkeklere prezervatif kullanmadancinsellik sağlar ve onların memnun olması için çalışır. güvenlik ve hijyenkonularına uyularak üretilmiştir. İçerisinde vinil-klorür v.b. gibi zararlımaddeler bulunmaz.

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup, kampanyalıfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler