Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket

17074

Markası : TePe

0 Item Items

Diş aralarında ve diş tellerinde etkili temizlik sağlamaya yardımcı olabilecek, TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket, sayfamızda ucuza satılmaktadır.

Daha fazla detay

44.9 TL

Kazanacağınız puan 448 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket :

TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket :

Marka Adı : TePe
Ürün Adı : TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket
Ürün Miktarı : 8 li Mix Paket
Ürün Özellikleri :Diş aralarında ve diş tellerinin alt ve kenar kısımlarında, orthodontik uygulamaların kenarlarında daha etkili bir temizlik sağlamaya yardım eden arayüz fırçalarıdır. 8 farklı boyutu ile farklı aralıklarda temizlik sağlamanızda kolaylık sağlayabilirsiniz. Her fırça tel üzerinde plastik kaplı ince kıllardan oluşmaktadır. İmplantların yüzeylerinde ihtiyaç duyduğunuz temizliği sağlayabilirsiniz. 
Sonuç : Özellikle diş üstüne uygulanan implant ve protezlerin aralarında, diş aralarında temizlik sağlamanıza yardım eder.
Kullanım Şekli : Fırçayı ileri geri, yukarı aşağı hareket ettirerek temizlik sağlayabilirsiniz. Ancak zorlama yapılmamalı yavaş ve nazik bir uygulama gerçekleştirilmelidir.
İçerik : Farklı boyutlarda 8 adet küçük fırça ve kapağı bulunur. Fırçalar tel üzerine plastik kaplıdır.
TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket :
Dişlerin her gün düzenli olarak fırçalanması ile ağız temizliği sağlanabilir. Ancak dişlerin aralarına, özellikle de ağız içerisinde implant kullanılıyorsa bunların alt, kenar ve etraflarında tam bir temizlik sağlanmadan ağız temizliğiniz tamamlanmaz. Tam yapılmayan ağız temizliği de dişlerde ve ağız içinde oldukça zararlı olabilir.
Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket, farklı boyutlardaki fırçaları ile diş tellerinin aralarını, implantların yüzeylerini kolayca temizlemeye yardım eder.
Farklı boyutlardaki fırçaları dişlerin dara aralarına ve farklı boyutlardaki aralara kolayca ulaşarak tam temizlik sağlamanıza yardımcı olur.
Yumuşak tellerin etraflarında bulunan plastik ince kıllar ile yumuşak bir temizlik sağlayabilirsiniz.
TePe markası 1965 yılından bu yana kişisel ağız bakımı konusunda insanları bilinçlendirmek için ürünler tasarlamaktadır ve dünyada 50 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.
TePe Interdental Brush Extra Soft 8 li Mix Paket, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler