Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

TePe Interspace Medium Fırça

17076

Markası : TePe

0 Item Items

Diş telleri, implant gibi temizlemesi zor bölgelerde temizlik sağlayamaya yardımcı olan TePe Interspace Medium Fırça, sayfamızda ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

74.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 749 tupara Toplam tutarı: 0.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

TePe Interspace Medium Fırça :

TePe Interspace Medium Fırça :

Marka Adı : TePe

Ürün Adı : TePe Interspace Medium Fırça

Ürün Miktarı : 1 adet ürün (12 adet yedek başlık)

Ürün Özellikleri : Dar uçlu ve orta yumuşaklıkta fırçaları ile implant ve orthodontik uygulamaların etraflarını daha kolay bir şekilde temizleyebilmenize yardım eder.

İki tarafına da uç takarakkullanabileceğiniz ağız temizliğiiçin özel fırça, sahip olduğu 12 adet ince fırça başlığı ile uzun süre kullanım olanağı sağlamaya yardımcıdır.

Sonuç : İmplant ve orthodontik uygulamaların alt ve kenarlarında temizlik sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Fırçaları iki tarafa da takabilir ve diş telleri, implant, diğer temizlemesi zor ve ince fırça gerektiren bölgelerde temizlik sağlayabilirsiniz.

Fırçanız eskidiğinde yenisi ile kolaycadeğiştirebilirsiniz.

İçerik : 1 adet uygulama aparatı ve 12 adet orta sertlikte ince fırça

TePe Interspace Medium Fırça :

Ağız ve diş bakımı çok önemlidir. Düzenli olarak yapılması gereken ağız bakımı etkili bir temizlikle başlar.

Yeteri kadar yapılamayan temizlik ağız içerisinde diş etlerinde, dişlerde çeşitlirahatsızlık oluşumlarına ve nefesinizin kötü kokmasına yol açabilir.

Diş kayıpları yaşayabilirsiniz ve bu da başta sindirim sistemi olmak üzere buna bağlı diğer iç organlarınızı da etkileyerek size başka rahatsızlıklar da verebilir.

Özellikle ağız içerisinde bazı özel implantlar, orthodontik uygulamalar kullanıyorsanız bunların alt ve kenarlarının düzgün bir şekilde temizlenmesi, yiyecek ve içecek artıklarının uzaklaştırılması

gerekir.

TePe Interspace Medium Fırça, sahip olduğu yedek fırçaları ile zor alanlarda temizlik sağlamaya yardımcı bir diş temizleyici aksesuardır.

TePe markası günlük ağız temizliği alışkanlığını yaygınlaştırmak, daha iyi bir seviyeye getirmek için ürünler tasarlamaktadır.

1965 yılından bu yana ağız temizlik ve hijyen ürünleri tasarlayan İsveç firmasıdır.

Diş hekimleri ile birlikte çalışarak ürünler geliştiren firma, günümüzde 50 den fazla ülkede ürünlerini satışasunmaktadır.

TePe Interspace Medium Fırça, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler