Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Tıraş Ürünleri

Tıraş Ürünleri

Erkek ve kadın cildi oldukça farklı yapıdadır. Erkeklerin cildi daha kalın ve yağlı yapıdadır bu da daha korunaklı olmasını sağlar. Kadın cildi kadar hassas olmayan erkek cildi daha geç yaşlanma belirtileri gösterir.

Ancak erkekler ciltlerine kadınlar kadar önem vermediklerinden, özellikle de her gün tıraş oldukları için ciltleri belli bir zaman sonunda hasarlanmaya başlar.

Özellikle erkeklerin pek çoğu her gün tıraş oldukları için yüzleri kurur ya da daha kolay tahriş olabilir bu nedenle tıraş olmak için kullanılacak ürünler daha özenli bir şekilde seçilmeli ve cildin bakımına önem verilmelidir.

Erkeklerin tıraş olurken ve tıraş sonrasında kullanabilecekleri ürünleri özenli bir şekilde seçmeleri ve düzenli kullanmaları önemlidir.

Ürünler seçilirken cildin ve sakalların yapısı dikkate alınmalı ve uygun tıraş bıçağı, tıraş jeli ya da köpüğü kullanılmalıdır. Tıraş ürünleri, tıraş sonrasında kullanabileceğiniz after shave, tıraş kolonyası çeşitleri, ya da tıraş balm çeşitleri bulunmaktadır.

Turuncu Kasa sayfalarını inceleyerek erkeklere özel tasarlanmış pek çok ürün çeşidinden olan Tıraş ürünleri kategorisine bir göz atarak kendinize en uygun kişisel bakım ürünlerini seçebilir ve hemen sipariş vererek kısa zaman içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Erkeklerin sakal yapıları farklıdır, bazılarının sakalları sert bazılarının sakalları ise daha yumuşaktır. Tıraş jelinizi ya da köpüğünü buna dikkat ederek seçebilirsiniz.

Traş Ürünleri ve Fiyatları

Tıraş ürünleri çeşidinden olan tıraş kolonyaları ciltte tıraşın neden olduğu yanma hissini gidermeye ve cilde serinlik, ferahlık kazandırmaya yardım eder. Tıraş olduktan sonra kullanabileceğiniz için tıraş balsamları, tıraş sonrası bakım kremleri de tıraşın tahriş edici ve kurutucu etkisini gidermeye, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmaya yardım eder.

Tıraşın çekiciliğini cildinizin tahrişleriyle bozmayın, uygun ürünlerle cildiniz her zaman yumuşak ve pürüzsüz görünsün.

Cildinizi önemseyin tıraş ürünlerini cildinizin ihtiyaçlarına uygun olarak seçerek cildinizin bugününü ve geleceğini koruyun.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim