Toz Amino Asit Ürünleri ve Fiyatları | TuruncuKasa

Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺84,00 - ₺95,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Toz Amino Asit

Aktif filtreler

Toz Amino Asit

Amino asitler protein maddesinin yapımında görevlidirler. Proteinler de vücuttaki kaslar için çok önemlidir. Kasların büyümesi, gelişmesi ve güç kazanabilmesi için yardımcıdırlar.20 kadar amino asit çeşidi vardır. Bunlar da esansiyel amino asitler ve esansiyel olmayan amino asitler olarak sınıflandırılabilir. Esansiyel amino asitler vücut tarafından üretilmezler, ancak esansiyel olmayan amino asitler vücudunuzda üretilir.

Esansiyel amino asitler dışarıdan vücuda alınmalıdır. Bu amino asit türü kaslar için besleyici özellik taşımaktadır.

Amino asitler farklı formlarda kullanıma hazırlanmışlardır. Bunlar toz amino asit, likid amino asit ve tablet amino asit olarak kendi arasında çeşitlendirilmişlerdir.

Sağladıkları etkiler aynı olmakla birlikte kullanım şekli size kolay geleni tercih edebilirsiniz.

İnsanların gün geçtikçe daha bilinçli olmaları, bakımlarına daha fazla dikkat etmeleri spora olan düşkünlüğü arttırmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler spora yönelmektedirler. Ancak insanların spordan beklentileri farklıdır.

Toz Amino Asit Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle pek çok kişi ağır spor çalışmaları yapmakta kas ve vücut geliştirme yapabilmek için çalışmaktadırlar. Ancak bazı kişiler sadece vücudunu forma sokabilmek ya da formunu koruyabilmek için spor yapmaktadırlar. Yapılan spor çalışmalarının çeşidi, kasların ne kadar zorlandığı gibi konulara dikkat edilerek vücuda enerji sağlamak için ya da yağ yakımı gibi takviyeler sağlanabilir.

Yapılan çalışmalar da kasların beslenmesi önelidir. Eğer spor yaparken enerji harcıyor ancak kasları değil, sadece yağların erimesini istiyor ve kaslara güç kazandırmayı amaçlıyorsanız kasları besleyebilmek için protein, amino asit çeşitleri kullanabilirsiniz. Kullanımı daha kolay gelebilecek amino asit çeşidinden toz amino asit tercih ederek suyla karıştırarak tüketebilirsiniz.

Toz amino asit de kaslarınızı güçlendirmeye yardım eder. Bu şekilde kaslarınızı daha fazla güçlendirerek daha yoğun bir enerji verebilirsiniz. Turuncu Kasa sayfalarında da ihtiyacınıza uygun toz amino asit çeşitlerini inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Spor yaparken en büüyük destekçiniz sporcu ürünleri olacaktır.