Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Tresan

Tresan markasında bulunan doğal ve bitkisel içerikli şampuan, saç kremi ve saç bakım ürün çeşitlerini deneyerek siz de saçlarınıza hakettiği güzellikleri sunmalısınız.

Tresan Ürünleri

Tresan markası Almanya'dan Fulser Ecza ve Kozmetik Sanayii tarafından ithal edilen saç bakım ürünlerinden oluşmaktadır.

Farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Tresan ürünleri bitkisel içeriklere sahiptir.

Uzun yıllardır pek çok ülkede beğenilerek kullanılan saç temizliği ve bakımı için tasarlanmış ürünler saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlayabilmek için çalışacaktır.

Tresan Isırgan Otu Şampuanı Normal-Kuru Saçlar İçin 500 ml, ısırgan otu kullanılarak formüle edilmiş olan şampuan yıpranmış saçlarda uyum sağlamaya yardım eder.

Yıpranan saçlara bakım etkisi sağlamaya ve saçların köklerden uca kadar beslenmesine yardım eder. Köklerden beslenen saçlar daha sağlam bir şekilde saç köklerine tutunarak dökülmelerine karşı da korumaya yardımcı olur.

Tresan Papatya Şampuanı 500ml (Her tip saç için), bisabolol, panthenol içermektedir. Tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şampuan boyalı saçlarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bakım şampuanıdır.

Boyalı saçlar boyanın etkisiyle zayıflamış, gücünü kaybetmiş ve daha özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor olabilir, papatya özleri ile zenginleştirilmiş olan Tresan Papatya Şampuanı saçlarınızı nazik bir şekilde temizlemeye ve yumuşaklık, parlaklık vermeye yardım eder.

Tresan Ürünleri ve Fiyatları

Boya, saçlara ilk kullanıldığında parlaklık ve canlılık verse de genellikle saçlar yıkandıkça parlaklık yerini mat ve cansız saçlara bırakabilmektedir. Ayrıca boya, saçlardan hızlı şekilde akarak canlılığını kaybeder bu nedenle boyalı saçlarınızda boyalı saçlar için tasarlanmış ürünler kullanmanız daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamaya yardım eder.

Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği 330ml Sprey, tüm saç tiplerinde kullanıma uygundur. Saç derisinde kan dolaşımını hızlandırmaya ve saçların köklerine oksijen gitmesine yardımcı olarak daha sağlıklı bir şekilde uzamalarına da yardım eder.

İçeriğinde pek çok vitamin ve bitki özleri ile formüle edilmiş olan ürün yıkanmış temiz saç diplerine sprey formu sayesinde kolayca uygulanır ve masajla daha iyi etki etmesi sağlanır. Kullanımından sonra saçlar tekrar yıkanmaz. Toniğin formülünde ısırgan otu ve papatya ekstresi, kayın ağacı özü, provitamin B5, B3 piroctone olamine etken maddeleri bulunmaktadır.

Bitkilerin insan sağlığı, saç ve cilt üzerindeki etkileri çok uzun yıllardır, merak ve araştırma konusu olmuştur. Eski zamanlarda insanlar, şifa kaynağı bitkileri çeşitli şekillerde kullanmışlardır.

Günümüzde de bitkilerin gücü hem güzellik hem de sağlık için pek çok üründe kullanılmıştır.

Tresan şampuan, saç bakım ürünleri, saç kremleri de çeşitli bitkilerle formüle edilmişlerdir ve en iyi etkiyi sunmayı hedeflemektedirler.

Tresan markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim