Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Triderma

Triderma markası, 1992 yılında Los Angeles' da kurulmuştur. Ürünlerinin çoğunda doğal içerikler bulunmaktadır. Triderma ürünleri ile kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.
triderma

Triderma

Triderma, 1992 yılında Los Angeles’ da, Gloria Vanderlaan tarafından kurulan bir markadır. Ürünlerinin çoğunda Aloe Vera kullanılmıştır. Doğal içerikli ürünleri, cilt yapısıyla uyumludur.

Triderma ürünleri ile kullanıcıların cildini nemlendirmeye, dış etkilere karşı korumaya ve cilt sorunlarına çözüm sunmaya çalışmaktadır. Ürünleri, kadın ve erkeklerin cildinde kullanmaya uygundur.

Triderma Itch E Skin Relief Yüz ve Vücut Bakım Kremi, cildi nemlendirmeye ve rahatlamaya yardımcı olur. Kuru, hassas ciltlerin kullanımı için idealdir. Hassas ciltlerde ve çocuklarda kullanım için de uygundur. Günde iki kez kullanılması önerilir. İhtiyaç duyulduğunda kullanım sıklığı artırılabilir.

Aloe, üre, yulaf proteini, A ve E vitamini, provitamin B5 içerir. Yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir. Ciltteki kızarıklığı, kaşıntıyı ve kuruluğu yatıştırmaya, cildi beslemeye ve yenilemeye yardımcı bir üründür.

Nem, her cilt tipi için gereklidir. Nemsiz cilt soluk, mat ve cansız görünür. Cildin nem ihtiyacının karşılanması için sağlıklı beslenmeye, yeterli miktarda sıvı tüketmeye dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra, dışarıdan kullanılacak ürünlerle, cilde nem desteği sağlanabilir ve cildin nem dengesi korunabilir. Triderma ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayabilirsiniz.

Triderma Intensive Skin Repair Yüz ve Vücut Kremi; kuru, hassas ve nemsiz ciltlerin kullanımı için geliştirilmiş bir üründür. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuktan dolayı gerginleşmiş, hassaslaşmış ciltlerde kullanılabilir. Cilde nem desteği sağlar ve cildin yenilenmesinde rol oynayabilir. Gliserin, üre, çinko, avokado yağı, balmumu, allontoin içerir.

Triderma Ayak Bakım Kremi, kuru ve nemini kaybetmiş ayaklara nemlenme sağlamak için geliştirilmiştir. Günlük ayak bakımına uygundur. Ayaklara ihtiyaç duyulan sıklıkta uygulanabilir. Ayaklarda kuruluktan kaynaklanan kepeklenme, kaşıntı gibi durumların önüne geçmeye çalışır. Üre, kolloidal yulafı, laktik asit, E vitamini, karite yağı içerir. Yağsız bir formüle sahiptir, rahatsızlık hissi vermeden nemlenme sağlar.

Ayak bakımı çoğu zaman önemsenmez. Ancak ayaklarımız tüm gün ayakkabının içinde kapalı kalır ve bizim yükümüzü çekerler. Bu sebeple ayak bakımının da özenle yerine getirilmesi gerekir.

Triderma Refina Pore Anti Age Serum, cildinde yaşlanma belirtileri görülen kişilerin kullanımı için idealdir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte, ciltteki gözeneklerin görünümü küçülür, cildin sebum dengesi bozulur. Yaşlanma belirtileri görülen ciltlerde, gözeneklerde temizlenme sağlamaya çalışır. Cildin yağ dengesini sağlayabilir.

Hassas ciltlerin de kullanımına uygun olan ürün, cildin canlanmasında yardımcıdır. Yabani gül içerir. Cilde nem desteği sağlamaya çalışır.

Triderma ürünleri, cilt sorunlarına çözüm sunmaya çalışan ürünler geliştirmektedir. Ürünleri ile cilt sağlığını ön planda tuttuğunu göstermektedir.

Triderma ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir, indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.