Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Tung Dil Fırçası

8439

Markası : Tung

0 Item Items

Ağız bakımı için tasarlanmış olan, Tung Dil Fırçasını, en ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

57 TL

Kazanacağınız puan 570 tupara Toplam tutarı: 0.57 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Tung Dil Fırçası
* Pantenti alınmış özellikler ürünümüzü diş fırçalarından ve dil kazıyıcılarından daha iyi yapmaktadır. 
* Geniş, yuvarlak kafası ve kısa dayanıklı kıllar çok daha fazla alanı kapsamasını sağlar. Diş fırçası ve diş fırçasının arkasına oranla çok daha etkili ve rahatdır.
* Fırçalama esnasında istenmiyen refleks dışı hareketlerin oluşmasına sebep olmaz.

Nova Southeastern Üniversitesi, Diş Hekimliği bölümü tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda katılımcıların%91’i ‘Tung Dil Fırçası’nıtercih etmektedir.

BAKIN TUNG DİL FIRÇASI NASIL DİZAYN EDİLDİ?

Fırçanın geniş yuvarlatılmış baş kısmı dil yüzeyini rahatça kavramak içindir.

 Ayrıca fırçanın bu şekilde tasarlanışı, fırçalama esnasında istenmiyen refleks dışı hareketlerin oluşmasına sebep olmaz.

Tung Dil Macunu’nuda unutmayın. . Suda eriyen bu macun rahatça durulanıp dilinizi ve ağzınızı ferah bırakacaktır.

NEDEN DİL KAZIYICI VE DİŞ FIRÇALARINDAN DAHA İYİYİZ?

Gerçekten çok basit: Tung Dil Fırçası özellikle dilin kuytu taraflarını ve yarıkları fırçalamak için dizayn edilmiştir. Diğer ürünler gibi kaba ve sert değildir. Fırçanın kısa ve dayanıklı kılları ulaşılması zor bölgelere rahatça nüfüz eder. Sadece 10 sn içerisinde, diliniz temiz ve nefesiniz ferah olucaktır.

Karşılaştırma yaptığımızda, eğilip bükülemeyen dil kazıyıcıları ve diş fırçasının arka tarafı dilin minik yarıklarına nüfuz etmeden sadece dilin üst kısmını sıyırıp geçer.  Diş fırçasının arka kısmı veya dil kazıyıcısının bu bölge ile teması sadece garip değil aynı zamanda acı vericidir. Sonuç olarak tüketici memnuniyeti (ve başarı) zedelenmiş olur.

Bildiğiniz gibi dili temizlemek için diş fırçası kullanımıda garip ve rahatsızdır. Diş fırçasının uzun kılları ve diş fırçasının kafasının dar oluşunun hepsi buna katkıda bulunur. Diğer taraftan Tung Dil Fırçası’nın geniş başı, kısa ve dayanıklı kılları dil temizliğini hem rahat hemde etkili bir şekilde yapar. Sonuç olarak, bize katılacağınızı düşünerek Tung Dil Fırçası’nın ağız hijyeninde gerçek bir teknoloji ürünü olduğunu göreceksiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler