Tung Dil Fırçası

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

8439

Barkod : 614373960245

₺57,00
Vergi dahil

Ağız bakımı için tasarlanmış olan, Tung Dil Fırçasını, en ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Tung Dil Fırçası
* Pantenti alınmış özellikler ürünümüzü diş fırçalarından ve dil kazıyıcılarından daha iyi yapmaktadır. 
* Geniş, yuvarlak kafası ve kısa dayanıklı kıllar çok daha fazla alanı kapsamasını sağlar. Diş fırçası ve diş fırçasının arkasına oranla çok daha etkili ve rahatdır.
* Fırçalama esnasında istenmiyen refleks dışı hareketlerin oluşmasına sebep olmaz.

Nova Southeastern Üniversitesi, Diş Hekimliği bölümü tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda katılımcıların%91’i ‘Tung Dil Fırçası’nıtercih etmektedir.

BAKIN TUNG DİL FIRÇASI NASIL DİZAYN EDİLDİ?

Fırçanın geniş yuvarlatılmış baş kısmı dil yüzeyini rahatça kavramak içindir.

 Ayrıca fırçanın bu şekilde tasarlanışı, fırçalama esnasında istenmiyen refleks dışı hareketlerin oluşmasına sebep olmaz.

Tung Dil Macunu’nuda unutmayın. . Suda eriyen bu macun rahatça durulanıp dilinizi ve ağzınızı ferah bırakacaktır.

NEDEN DİL KAZIYICI VE DİŞ FIRÇALARINDAN DAHA İYİYİZ?

Gerçekten çok basit: Tung Dil Fırçası özellikle dilin kuytu taraflarını ve yarıkları fırçalamak için dizayn edilmiştir. Diğer ürünler gibi kaba ve sert değildir. Fırçanın kısa ve dayanıklı kılları ulaşılması zor bölgelere rahatça nüfüz eder. Sadece 10 sn içerisinde, diliniz temiz ve nefesiniz ferah olucaktır.

Karşılaştırma yaptığımızda, eğilip bükülemeyen dil kazıyıcıları ve diş fırçasının arka tarafı dilin minik yarıklarına nüfuz etmeden sadece dilin üst kısmını sıyırıp geçer.  Diş fırçasının arka kısmı veya dil kazıyıcısının bu bölge ile teması sadece garip değil aynı zamanda acı vericidir. Sonuç olarak tüketici memnuniyeti (ve başarı) zedelenmiş olur.

Bildiğiniz gibi dili temizlemek için diş fırçası kullanımıda garip ve rahatsızdır. Diş fırçasının uzun kılları ve diş fırçasının kafasının dar oluşunun hepsi buna katkıda bulunur. Diğer taraftan Tung Dil Fırçası’nın geniş başı, kısa ve dayanıklı kılları dil temizliğini hem rahat hemde etkili bir şekilde yapar. Sonuç olarak, bize katılacağınızı düşünerek Tung Dil Fırçası’nın ağız hijyeninde gerçek bir teknoloji ürünü olduğunu göreceksiniz.
8439

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Tung Dil Fırçası

Ağız bakımı için tasarlanmış olan, Tung Dil Fırçasını, en ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Write your review