turuncukasa.com ile eczaneler için hazırladığımız süper fırsat ve avantajları kaçırmayın eczanenizde karlılığınızı arttırırken geniş ürün yelpazesine sahip bir deponuz olsun.
turuncukasa.com geniş ürün yelpazesine sahip bir deponuz olsun.

100% ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünler tarafımıza faturalı olarak ulaşır ve sizlere yine faturalı olarak gönderilir. Ürünlerimiz yetkili bayiileri tarafından temin edilir. Güvenle satın alabilir ve satabilirsiniz.

SİZE ÖZEL AVANTAJLI FİYATLAR

Ürünler size özel avantajlı fiyatlar ile çok ama çok karlı bir hale gelir. Kazanmaya daha alırken başlarsınız ve karlılığınızı yükseltebilirsiniz. İndirimleri ve kampanyaları kaçırmayın.

AY SONU %2 GARANTİ PRİM

Her ay sonu yaptığınız toplam alışveriş hesaplanır ve hesabınıza %2 ciro primi hediye çeki olarak yansıtılır. Alışverişinizi turuncukasan yapın fırsatları kaçırmayın.

BİZİ ÖNER EKSTRA KAZAN

Turuncukasa’ya eczacı dostlarınızı getirin. Onların turuncukasa üzerinden yaptıkları ilk ay alışverişlerinin %2’si sizin olsun. Dostlarınız ile beraber kazanın. Herkes mutlu olsun!

GEL AL İLE HEMEN TESLİM

Verdiğiniz siparişleri Antalya’nın merkezi konumunda bulunan ofisimizden gelip kendiniz hızlıca teslim alabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize hızlıca ürünlerini verebilirsiniz.

WHATSAPP İLE ÖZEL DESTEK

Aklınıza takılan her türlü konuyu whatsapp hattımız üzerinden mesai saatleri içerisinde sorabilir ve size özel atanmış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. İşimizi ve sizleri önemsiyoruz.

ANTALYA İÇİ AYNI GÜN KURYE

15:00’a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün motor kuryeler ile adresinize teslim edilir. Ürünlerinizi vakit kaybetmeden tedarik edebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra temsilcimiz size ulaşarak varsa diğer sorularınızı cevaplayacak ve süreç hakkında sizi bilgilendirecektir.

Kişisel Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

Bilgilerimin doğru olduğunu ve verilerin NUSAPP tarafından işlenmesini, kullanılmasını kabul ediyorum.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim