1c4867a827dea07c8b03ecb54351bd3290d4db26_TuruncukasA.jpg

Turuncukasa Yeşil Hareket Kampanyası ile bitmiş olan plastik kozmetik ürünlerin ambalajları size 30TL değerinde hediye çeki olarak geri dönüşüyor.

Kampanya katılım için ne yapmalıyım ?

Yeşil hareket kampanyası için müşteri hizmetlerimizi arayıp kargo gönderimi için kod almanız gerekmektedir. Kargonuz bize ulaştığında hediye çekiniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Kargo ücretini kim karşılıyor ?

Kargo ücretini turuncukasa olarak biz karşılıyoruz. Müşteri hizmetlerini arayarak alacağınız anlaşma kodu ile kargoya gidip hiç bir ödeme yapmadan kargonuzu bize gönderebilirsiniz.

Hangi kutuları gönderebilirim ?

Sadece plastik kozmetik ürünlerine ait kutuları gönderebilirsiniz. Ürünün markasının hiç bir önemi yok. Sadece plastik olması yeterlidir. (Şampuan, Maskara, Ruj vb.)

En fazla kaç tane hediye çeki alabilirim ?

1 kullanıcı en fazla 10 tane hediye çeki alabilir. Bu hediye çeklerinin 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Ayrıca hediye çekleri birleştirilemez. Her hediye çeki sadece 1 siparişte kullanılabilir.

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

Kampanya 03.06.2022 ve 30.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Kuralları 

Turuncukasa gerek duyduğu durumlarda kampanyada değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. Kampanya içerisinde kötüye kullanım tespit edildiği taktirde kazanılsa dahi hediye çekleri iptal edilecektir.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim