Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Ultimate

45' den fazla ülkede sporcular tarafından tercih edilmekte olan Ultimate markasındaki ürünler, farklı özellikleri ile bu sayfada yer almaktadır.

11 ürün var.

Ultimate Ürünleri

Ultimate Nutrition 1979 senesinde Victor H. Rubino tarafından kurulmuştur. Amerika'nın en iyi ağırlık kaldırma sporcularından biri olan Victor Rubino kendi tecrübe ve çalışmalarına dayanarak ürünleri tasarlamıştır.

Ultimate ürünleri 45'i aşkın ülkede bulunmaktadır. Türkiye'deki sporcular tarafından da çok beğenilerek kullanılan ürünleri bulunmaktadır.

Pek çok vitaminler ve size enerji sağlamaya, yağ yakımı hızlandırmaya, kasları beslemeye yardımcı ve bunun gibi daha pek çok ürün çeşidi sunmaktadır.

Özellikle spor yapan kişiler vücutlarına aldıkları her besine ve ürüne dikkat etmeli ve özen göstermelidir.

Ultimate Amino 2002 Hidrolize Whey Amino 2000 mg, spor çalışmalarına başlamadan yaklaşık yarım saat önce ve çalışmalar sona erdiğinde 3 tablet olarak tüketilen, tablet olarak formüle edilmiş ürünlerdir.

Amino asit ürünü olan bu tabletler spor yapan kişilerin ihtiyaç duyabileceği amino asitleri karşılayabilmek için tasarlanmıştır.

Ultimate Ürünleri ve Fiyatları

Ultimate Super Vitamin B Complex 150 Tablet, spor yapan ve B vitamini ihtiyacı duyan kişiler için tasarlanmış tabletlerden oluşan bir üründür. Tabletler B1,B2,B6,B9,B12 vitaminleri ile formüle edilmiştir. Her öğünde 1 tablet alarak kullanılması gereken ürün herhangi bir öğünle birlikte alınarak kullanılmalıdır.

Spor yapan ve bunu bir yaşam tarzı olarak benimsemiş olan kişilerin beslenmesi, daha fazla enerji, güç desteği ve vitaminler alması önemlidir.

Ultimate Omega 3, vücudun daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için ihtiyaç duyabileceği omega 3 asitlerini karşılamaya yardımcı bir üründür.

Kapsül formunda bulunan ürün, günde 3 defa yemeklerle birlikte alınarak kullanılır. En fazla 3 kapsül tüketilmelidir. Şişesinde 90 adet kapsül olarak bulunmaktadır.

Ultimate L-Carnitine Liquit 355 ml, sıvı olarak tasarlanmış olan bir karnitin ürünüdür. Sıvı olarak tasarlanmış olan ürün vücut tarafından daha hızlı ve güçlü bir emilim sağlayabilmektedir.

Karnitin özellikle spor yapan kişilerin daha sık kullanmayı tercih ettikleri bir üründür. Hareket sırasında, antrenmanlarda daha fazla enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur.

L-Carnitine spor çalışmalarına başlamadan 20 dakika kadar önce 1 ya da 2 yemek kaşığı kadar alınarak kullanılır.

Ultimate markasına Turuncu Kasa sayfalarından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.