Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Uludağ Premium

Uludağ Premium

Uludağ Premium

Uludağ Premium

Uludağ’da kaynağından elde ettikleri, dengeli mineral yapısı içeren maden suyunu Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi olarak 2017 yılında üretilmeye başlanmıştır.

Katkısız ve doğal maddelerin cilt üzerindeki olumlu etkilerinin en büyük kanıtı olan maden suyu cilde uygulandığında berrak, duru, temiz ve genç bir görümüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bu faydaların bilincinde olan Uludağ Premium firması maden suyunu cildimizle buluşturmak için eşsiz ürünleri tüketiciye sunmaktadır.

Uludağ Premium ailesi cilt yapısının ihtiyacına göre sade, E vitaminli ve güneş koruma faktörlü bakım spreyleri üretmektedir. Ürünlerin içeriğindeki zengin formülü, cilde canlılık katarak doğal nem ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Cilde ihtiyacı olan mineralleri ve vitamini sağlayarak bunların cilde nüfuz etmesine destek olmaktadır. Maden suyunun cilde kattığı ferahlama ve rahatlığı derinlemesine hissetmenize yardımcı olacak etkili ürünlerdir.

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi; ciltteki nem dengesini sağlayarak cildin ışıl ışıl görünmesine destek olur. İçerdiği koruma faktörü sayesinde cildi güneşi zararlı etkilerine karşı korumaya cildin kırışık oluşumunu yavaşlatmaya yardımcı olur.

Uludağ Premium ailesinin kendisine katmış olduğu bu yenilikleri deneyerek cilt bakımızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tarih boyunca vazgeçilmez bir cilt bakım ürünü olan maden suyunun etkisini cildinizde görmek için Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisini denemelisiniz.