Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Uriage

Uriage ürünleri,en hassas ciltte dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktadır.Cilt temizleme ürünleri, dudak bakımı, el bakımı, güneş koruyucu etkili ürünler, göz çevresi, nemlendiriciler, çocuk ve bebeklere uygun ürünler, anti aging etkiye sahip ürünler gibi birçok çeşide sahip marka ile cilt bakımızını tamamlayabilirsiniz.

64 ürün var.

Uriage Ürünleri

1992 yılında kurulan uluslararası pazarda lider dermo-kozmetik markalarından biri olan Uriage kalitesi ve güvenilirliği ile saygın bir marka haline gelmiştir. Uriage markasının geçmişi, Romalıların Belledonne Dağları'nın eteklerinde keşfettikleri şifalı termal su kaynağına dayanmaktadır.

Termal suyun dermatolojik etkilerinden herkesin yararlanmasını sağlamaya destek olan güçlü bir markadır. Termal suya dayanan ilk dermo-kozmetik cilt bakım markası olmuştur. Uriage şirketinin ürünleri 70'i aşkın ülkeye sevk edilmektedir.

Uriage ürünleri, en hassas ciltte dahil olmak üzere, hangi yaş olursa olsun, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktadır. Uriage Dermatoloji Laboratuvarları’nın kendi lojistik üssü ve yeni bir paketleme tesisi vardır.

Cilt temizleme ürünleri, dudak bakımı, el bakımı, güneş koruyucu etkili ürünler, göz çevresi, nemlendiriciler, çocuk ve bebeklere uygun ürünler, anti aging etkiye sahip ürünler gibi birçok çeşide sahip markadır.

Uriage Eau Thermale Water-Termal Su; içeriğindeki zengin minerallerle cildin nemlendirip, korunmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Uriage Gommage Integral Exfoliant Gel - Yüz ve Vücut Peelingi; içeriğindeki mikro taneciklerle cilt yüzeyindeki ölü tabakaların temizlenmesine yardımcı olur. Cildin temiz, parlak ve yumuşak kalmasını sağlamaya çalışır.

Uriage Ürünleri ve Fiyatları

Uriage Hyseac Deep Pore-Cleansing Lotion - Tonik; termal su ile zenginleştirilmiş formülü ile cildinize zara vermeden gözeneklerin derinlemesine temizlenip sıkılaşmasına destek olur. Pürüzsüz ve duru bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Uriage GYN PHY intimate Hygiene Protective Cleansing Gel - Temizleyici Jel; hafif ve yumuşak dokulu formülü ile kadın dış genital bölgesinin nem ve pH seviyelerinin düzenlenerek temizlenmesine destek olur.

Uriage Bariesun Spf50 Creme 50ml - Güneş Koruyucu; Cildin UVA-UVB ışınlarına karşı korumaya ve hafifçe renk vererek cilde dengeli bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Hafif ve kolay emilen formülü ile cildi nemlendirmeye destek olur.

Uriage markası, sağlıklı ve genç görünüm sağlamak için yüksek performanslı ürünleri ile hizmet vermektedir.

Kalite ve tecrübenin birçok çeşidini bulabileceğiniz bir Uriage markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin inceleyebilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.