Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Vakko

Ülkemizin guru kaynağı markalardan biri olan , kalitesi ve ürüleriyle beğenilen Vakko markasındaki parfüm çeşitlerine buradan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Vakko Ürünleri

İlk kuruluş yılları çok eski zamanlara dayanan Vakko markası 1934 yılında Vitali Hakko tarafından küçük bir şapkacı dükkanı olan Şen Şapka ile hayata başlamıştır.

İstanbul 'da geçen yıllarla birlikte hızla büyüyen şirket baskı atölyesi kurmuş ve bu atölyede ipek eşarplar, kumaşlar tasarlamaya başlamıştır. Yeterli hazır giyim olmadığı bilinciyle hazır giyim ürünleri de tasarlamaya başlayan Vakko firması1962 yılında İstanbul'da ilk mağazasının açılışını gerçekleştirmiştir. 1968 Yılında ise Merter'de fabrikasının inşaa etmiştir. Bu fabrikasında sanat galerisi de bulunan Vakko sanata verdiği önemle de bilinmekteydi.

1973 yılında ise Ankara'da diğer mağazasını açan Vakko 2000yılında ise NewYork modasını da ülkemize getirmek için çalışmalar yapmaya başlamıştır.

2010 yılında abiye kıyafet ve erkekler için özel smokin modelleri, iç çamaşırları tasarlamaya başlamıştır. 2012 yılında ise Hartford ve Riviera Maison Markaları da Vakko markasına katılmıştır.

Bugün ise Türkiye'de dünya da pek çok mağazası bulunan Vakko kalitesi ile bilinmekte ve çizgisini hiç bozmadan gelişmektedir. Ürünlerini tanıtırken “Moda Vakko’dur” sloganıyla bilinen firma Türkiye’nin en kaliteli markalarından biridir ve lider konumundadır.

Vakko Ürünleri ve Fiyatları

Vakko tüm ürünlerinde olduğu gibi tasarlamış olduğu parfümlerle de kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır.

Vakko Katia50ml EDT, gül ve yasemin kokularından oluşan bir buket parfümdür.

İnci çiçeği, frezya, sümbül, mimozayı da orta ve alt notalarda hissedebileceğiniz parfüm özel şişesi ile de oldukça çarpıcı bir etki bırakacaktır. Kadınların kullanımı için geliştirilmiş olan bu parfüm, kalıcı ve etkileyici kokusu ile çok beğenilmektedir.

Her üründe farkını ve kaliteyi hissedebileceğiniz Vakko ürünleri ile siz de kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Vakko çanta, Vakko ayakkabı, Vakko takım elbise, Vakko parfüm çeşitleri ve daha pek çok ürün Vakko mağazalarında sizleri bekliyor.

Vakko V'DE Formen 150ml EDT, erkeklerin kullanımı için tasarlanmış bu özel parfüm, sardunya, yasemin, paçuli, vetiver ve sedir ağacı notaları ile formüle edilmiştir. Erkeklerin çarpıcı kokusu tüm gün harika kokmanızı sağlamaya yardımcı olurken, farkınızı da ortaya koyacaktır.
Vakko markasında bulunan parfüm çeşitlerine Turuncu Kasa'danulaşarak sipariş verebilirsiniz.