Filtre

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺76,00 - ₺137,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Varis Problemleri

Aktif filtreler

Varis Problemleri

Vücuttaki toplardamarların genişlemesi ve deforme olması varislerin oluşmasına neden olur. Varisler bazen düğüm düğüm, çıkıntılı olabildiği gibi bazen de sadece ince damarlar halinde yayılan yeşil ve mor renkli görünümde olabilirler.

Çoğunlukla bacaklarda, ayak bileklerinde ya da kasıklarda daha sık görülmektedir. Özellikle sıcaklık, varisler için olumsuz etkiye neden olmaktadır. Sıcaklar, sürekli oturmak, ya da fazla ayakta kalmak, hamilelik ve doğum gibi etkiler varislerin daha yoğun oluşmasına neden olur.

Varis problemleri kötü bir görünüme neden olduğu gibi aynı zamanda çoğunlukla ağrı verici de olabilmektedir.

Kullanabileceğiniz bazı ürünler cildin yorgunluğunu gidermeye ve bacaklara serinletici etki sağlamaya yardımcıdır.

Varis Problemleri ve Fiyatları

Düzenli olarak kullanacağınız varis problemleri için tasarlanmış ürünler ile rahatlama sağlayabilir ve bacaklarınızdaki yanma, batma hissini gidermeye destek sağlayabilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfalarında yaşadığınız varis problemleri için pek çok ürün çeşidine ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Canınız yandığında, bir yeriniz ağrıdığında başka hiçbir şey umurunuzda olmaz, önemli olan öncelikle rahatlamanızdır, estetik kaygılar bunun ardından gelir.

Bu nedenle kendinize dikkat etmeniz ve sorunlarınız oluşmadan önce önlem almanız daha önemlidir.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim