Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Variteks

Geliştirdiği tıbbi ve medikal ürünleri ile Variteks markası, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı amaç edinmiştir. Ürün çeşitliliğine sahip olan marka, kaliteyi ve uygun fiyatları birarada taşımaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Variteks Ürünleri

Variteks, uzun yıllardır, Türkiye’ de faaliyet gösteren bir firmadır. Variteks tıbbi ve medikal ürünleri ile kullanıcıların yanında olmaya çalışmaktadır. Bel korseleri, boyun korseleri, dizlikler, varis çorapları, kol askıları, bileklik gibi ürünleri bulunmaktadır.

Variteks çalışmalarıyla büyümeye devam etmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri ile tercih edilen markalardan biridir.

Variteks El Bileklik Ateli, el ve bileğin sabit durumda kalması için geliştirilmiştir. Sağ ve sol bilek için dizaynı ayrı yapılmıştır. Elin dinlenmesi, burkulması, incinmesi gibi durumlarda kullanılabilir. Romatizmal ağrılarda da kullanım için uygundur.

Variteks Silikon Protez Göğüs, ameliyatla memenin alınması durumlarında kullanılabilir. Simetrik bir yapıya sahiptir. Simetrik yapısı sayesinde hem sağ göğüste hem de sol göğüste kullanılabilir. Beden ölçüsüne göre kullanımı mümkündür. Özel olarak diyazn edilmiş kılıfı ve taşıma çantası ile birlikte muhafaza edilebilir.

Variteks Ürünleri ve Fiyatları

Çoğu kadın mastektomi sonrasında, önceki görünümüne tekrar dönmeyi ister. Protez göğüs, bu durumlarda kadınlara yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Göğüs, kadınlar için dişiliğin, cinselliğin bir parçasıdır. Belli rahatsızlıklar sebebiyle göğsü alınan kadın, kendisini fiziksel olarak eksik hisseder. Elbette bunun psikolojik boyutu da vardır. Göğsünü kaybeden kadın, kendini çekici bulmamaya ve içine kapanmaya başlayabilir.

Bu durum kadında eksiklik, belirsizlik duygusu yaratabilir. Sosyal açıdan da bu durumun olumsuz yönleri bulunmaktadır. Bu durumdaki bir kadın kendini kıyafetlerini giymekten uzak durabilir, fiziksel aktivitelere katılmak istemeyebilir.

Variteks firması geliştirdiği ürünler ile, tüketicilerin her anında yanında olmayı ve hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Variteks ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.